לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-10-2010, 13:18
  משתמש זכר yossi o yossi o אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.09
לא ממליץ

כי קודם כל את רואה את הלך הרוח פה, אנשים דורשים יותר בכמה שפחות, ולפני שכולכם קוטלים אותי תנו לי להסביר,

אתר כזה כולל בניה, אחזקת עובדים אישורים להפעלת מתקנים בסיכון גבוה, ביטוחים יקרים להחריד ציוד מקצועי ויקר שצריך להחליף בתכיפות דיי גבוהה ככה שעלויות של אתר כזה גורמות לספק השירות לגבות מחיר יקר ובל נשכח שרוב ימות השנה אתר כזה יהיה לא פעיל ברמה שתצדיק את אחזקתו פה זה לא אמריקה שיש כל כך הרבה אנשים ותמיד יהיה מלא למרות הבתי ספר וכו'.

חוץ מזה שאת מדברת על קהל יעד של צעירים באיזור ה20 פלוס מינוס וזו אוכלוסייה שאמנם אוהבים לבזבז אבל לא תמיד יש מאיפה או שמעדיפים לנצל את הכסף לדברים שיתנו יותר מהנאה וריגוש של חמש דקות ( עשיתי בנג'י מגובה 120 מטר וכל התהליך עד החזרה לקרקע לקח פחות)

וחיסרון נוסף זה שזהו דבר של פעם בחיים, רוב האנשים שעושים בנג'י עושים את זה בשביל הריגוש ולסמן V על עוד דבר שצריך לעשות לפני חתונה ככה שאנשים לא מגיעים פעמיים לאותו מקום בפרט אם הוא יקר (ויקר זה סתם עניין יחסי, אני שילמתי בדרום אמריקה שאמורה להיות יותר זולה מהארץ 55$ חוץ מזה שהמחירים באמריה עצמה כמו ניו יורק ששם המחיר הוא 78$ ל80 מטר)

ולכן מתקנים כאלו רואים כמעט ואך ורק בפארקים גדולים שמושכים אליהם את כל קבוצות הגיל כל ימות השנה והרווח כצפוי גדול יותר.

מצד שני יוזמה מבורכת ומענינת ושיהיה הרבה בהצלחה.

נ.ב התעסקתי קצת עם דברים כאלה באמריקה ויש לי כמה רעיונות מענינים, אם זה מעניין אותך תפני בפרטי
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:49

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר