לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2010, 17:27
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...

דברים שאמר ראש עיריית אילת מאיר יצחק הלוי בראיון שפורסם בעיתון "בשבע" ביום חמישי האחרון.
ההתחמקות האלגנטית בנושא כיפת ברזל מעניינת.
למרות שהוא לא נשאל על כך, ראש העיר אומר שהוא לא רוצה אזעקות בסגנון "צבע אדום"

קישור אל הכתבה המלאה
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://a7.org/Resizer.ashx?source=np&image=np404&a=81&b=117&save=1]

ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי, מצהיר בראיון ל'בשבע' כי הוא רואה בנפילת הטילים בעירו אירוע נקודתי, אך מגדיר "סכנה אסטרטגית" את העדרה של גדר ביטחון בגבול בין ישראל למצרים.

רוני ארזי,בשבע 5.8.2010

זו לא נפילה ראשונה של טילים השנה באילת. כיצד הגיבו הפעם התושבים?

"העיר התנהלה גם תוך כדי האירוע וגם לאחריו בצורה מסודרת. לא נרשמו כל תופעות חריגות שמקורן בבהלה, פחד או דברים מן הסוג הזה. חלק גדול מהתושבים התעדכנו רק מכלי התקשורת על שאירע. כמובן שאנחנו לא אוהבים את מה שקרה ואני יודע להגיד שהתנועות הקיצוניות האיסלאמיות כמו הג'יהאד האיסלאמי ואל קעידה, יש להן עניין גדול לייצר מהומה בגזרת מפרץ ים-סוף. אני סמוך ובטוח שכל עמי האזור שרוצים שקט, ימצאו את הדרכים לעקור את הרשע הזה שמנסה לפגוע לנו בחיים".

שגרת התיירות בעיר נפגעה כתוצאה מהאירוע האחרון?

"לשמחתי אין ביטולים בטווחים הקרובים. אנחנו לא יודעים איך הדברים הללו ישפיעו על תיירות החורף, ואני מאוד מקווה שעד אז הסיפור הזה יישכח ולא נצטרך לשמוע על טיסות שמתבטלות".

כיצד נערכים למצב שבו האירועים הללו, חס וחלילה, יחזרו על עצמם?

"אילת היא עיר ואם בישראל. באופן שגרתי אנחנו מתרגלים כל מיני תרחישים וכשהיינו צריכים להתמודד עם תרחישי אמת כמו הפיגוע שהיה במלון הילטון טאבה לפני שש שנים, יחידות החירום והיחידות הרפואיות של העיר אילת הוכיחו שהן עושות את העבודה בצורה הטובה ביותר, מה שמלמד שהתרגולים הם דבר חשוב, וטוב שהם נעשים".

אתה מסוגל לדמיין מצב שבו ישראל מציבה מערכות הגנה כגון כיפת ברזל סביב אילת?

"נפגשתי עם גורמי הביטחון הרלבנטיים והחלטנו להתייחס למה שקרה עד עכשיו כאירועים חריגים ואני מקווה שכך זה יישאר. אני לא רוצה בעיר תיירות שאמורה להזמין אליה תיירים מהארץ ומחו"ל, כל מיני קריאות התרעה ואזעקות. ההחלטה תהיה בסוף של גורמי הביטחון על סמך הנתונים המצטברים, ואני מאוד מקווה שלא נזדקק לזה. אציין שאנחנו כאן באילת דורשים כבר שנים שהגבול המערבי ימוגן במיגון הרבה יותר מאסיבי. יש כבר החלטה על הקמת גדר לאורך הגבול המערבי ואני מקווה שזה ייעשה בטווח הקצר".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר