לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > הסטוריה ותיעוד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-09-2010, 15:17
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אלמנטרי ווטסון ידידי... :)

וכעת צריך רק לבחון מה קרה למלונות בכרמים של זכרון ומושבות הצפון בתקופת המאורעות. לא סביר כי הזניחו את השמירה. מצד שני לא הגיוני כי המשיכו לישון בסוכה מורמת כשמסביב אימה וצלמוות. מה עשו?

לא יודע...

לגבי הסיבות להתערערות הבטחון הערבי בשומרון: החבר'ה שלנו לא העזו לפעול במרחבים הללו וגם הבריטים לא טיילו שם כלאחר יד ואם כן הרי שלא פגעו סתם כך בחקלאים תמימים כבדרך שגרה. מסקנתי מהאמירה המענינת היא כי הכנופיות עסקו לא רק ביהודים אלא גם בהתרת הרסן כלפי הערבים ומכאן שלא היו 'לאומניות בלבד' אלא יותר בבחינת לאומי-פלילי. די טבעי כי בקרב הערבים שהאוכלוסיה הנוצרית תהיה קורבן הראשון והזמין לפורעי חוק מהכנופיות. די דומה למסע הצלב הראשון: "אנחנו צלבנים גאים אבל א"י עוד רחוקה אז בינתיים נהרוג יהודים, נשרוף כפרים בדרך ונשדוד את שאריות ביזנטיון". וזה אכן מביא אותי לתהיה האם יש ספרים המספרים את ספור המאורעות מהצד הערבי

[ובכדי להשתעשע. לפני שנים בימי מהומות 2000 התארח אצלי חבר שעבד בכוחות מה קורים אותם שרותי הבטחון. ישב, פטפט ופיצח גרעינים ולפתע ננעצו עיניו בדבר מה, הוא זינק לספריה שלי, משך ספר ואמר: "וואו, לא ידעתי שהם כתבו דבר שכזה, אני חייב לקרוא את זה!"

צחקתי במלוא פי. הוא החזיק בידו את "בעיני שוטר פלשתינאי" של... חביב כנען...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר