לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2010, 22:02
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
גל"צ כבר מזמן אינם תורמים לחילים שאינם בגל"צ מאומה שלא יכולה לתת רשת אחרת

אם הבעיה היא שמירת תדרים ומוסיקה צעירה - אפשר לוותר לחלוטין על תוכניות החדשות והאקטואליה ולהסתפק בכך.

אני חייב לומר שגם תוכניות הד"שים שכאילו נעשו למען החילים - הגעילו אותי כבר בהיותי חייל. בלטה בהן התנשאות וסליחה על הבטוי גם גזענות לא מבוטלת של ילדות שמנת חמוצה שמובילות את התוכניות לכיוון המחשבה שכל מה שמענין אמא של חיל צנחנים מנתיבות זה לדבר על חאריימה ולהגיד כפרה ושהציגה לא אחת פלוגות של לוחמים כקבוצות בבונים הנקנות בשקל מול עלמת החן המבקרת. כל זאת כמובן בהתייחס ללפני 25 שנים ואיני יודע כיצד נשמעת קולה של אמא כיום.

כמילואימניק לא הרגשתי מעולם שהתחנה מספקת לי בידור או אמירה המבינה או מצדיקה אפילו את העשיה החשובה שלמענה אני לובש מדים. נהפוך הוא. חשתי כי התחנה מייצגת נהנתנות, אופורטוניזם ובשנים האחרונות גם פוסט ציונות מוצהרת. "דובר צה"ל מודיע", "כוחותינו שבו בשלום לבסיסם" ו"ראש המחבלים יאסר עראפת" התחלפו בנרטיב של העורף וחיש קל גם מהנרטיב של חיל העורף עברה התחנה בתוכניות החדשות לא אחת לנרטיב של האויב. תגובות צה"ל וטענות חילי צה"ל הפכו לשקולות לאלה של רוצחים ואויבים ולעיתים אף לפחות מהן בעזרת בת קול יהירה או הערה צינית. המחבלים הפכו לחמושים ורק האחים של החבר'ה עם הכפה הסרוגה שמזיעים לידך נשארו באולפני יפו בגדר 'המתנחלים'.

מוותר על הבטחות לאיזון. מי הים לא מטהרים את הירקון ו'יש עם מי לדבר' אינה מנקה 4-5 שעות רעל יומיות. פשוט לא רוצה פוליטיקה במדים. איני רואה כל סיבה לקיומה של התחנה הזו ואני בטוח שאפשר לשמח לפחות 3 גדודים של גבעתי בהפיכת תקציבה לתקציב לרווחת החייל.

וכמאמר קאטו הזקן: "אלעד צריך להשתחרר...ואת גלי צה"ל צריך לפרק!..."

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 03-09-2010 בשעה 22:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:06

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר