לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-09-2010, 14:40
  EdenBarLev EdenBarLev אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.09

אממ..סליחה שאני נכנסת לזה, כי נראה לי שהעניין די סוכם.. פשוט יש לי דברים להגיד שאני חייבבבתתתתת להוציא.. חח

אני לא יודעת את שמו של מעלה האשכול (נראה לי עומרי?)
האם בדקת עם צלמים אחרים שעובדים בשיטות שונות משלך אבל עם אותו הציוד ובאותו האולם את תמונותיהם?
האם גם התמונות שלהם יוצאות ככה?

שקלת שהאולם שבו צילמת בעייתי ובשל כך לא יכולת להגיע לתוצאות טובות יותר?
אני גם צילמתי פה ושם אירועים, ונוכחתי להבין שלפעמים, תאורה לא טובה באולם = תמונות לא טובות, כגון חשוכות וכו'.

אנשים..
לא תמיד זה אשמת הצלם, ולמעשה, בד"כ (לדעתי) זה אשמת בעלי האולם שעושים חרא תאורה (או לא תאורה בכלל)..
אני תמיד בעד תאורה נכונה ומטריות ובלאגנים..אבל זה מאוד יחסי בהתאם למה שהלקוח מוכן לשלם.
למגנטים לדעתי לא צריך להגזים, אבל צריך להיות מודעים למה שיש ולאיזה רמה אפשר להגיע עם זה.

מעבר לכך שאני מסכימה עם כל מילה שאמר מתן (NARXX) ושחף , אני רוצה לחזק ולומר שבשביל מגנטים ו/או מועדונים אפשר בכיף לצלם על ISO 1600 ואפילו יותר מזה (אני באירוע הגעתי גם ל3200,בשלב של הריקודים.סתם, כי רציתי תמונות חדות יותר והאנשים השתללו לי ברחבה, והתמונות היו מעולות והלקוחות היו מרוצים!) - הסיבה הפשוטה היא, כמו שמתן אמר, אלה תמונות שלא הולכות להיות מודפסות בהגדלה, ואפילו במחשב בעיני רוב הלקוחות הם יראו סבבה בהחלט!

חג שמח =)
עדן

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר