לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-10-2010, 08:04
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09

אני קראתי את רוב האשכול (אני מודה, לא קראתי הכל כי חלק חזר על עצמו...) ויש לי משהו להגיד בנושא.

פורום אספנות מאוד קרוב לליבי ושמתי לב שפורום אספנות הוא פורום גלמוד ואין הרבה אנשים שכותבים בו בתדירות. אני לא חושב שהעברתו לקטגוריה של חברה וקהילה או משהו כזה ישנה משהו. מה שישנה זה הכנסת תוכן ועניין לתוך הפורום. כמו כן, שילוב של חברי פורום אספנות בתוך שאר הפורומים בפרש.
לדוגמא, אם בשנה הראשונה שהייתי בפרש, רוב ההודעות שלי היו בפורום אספנות, אז בזמן האחרון רוב ההודעות שלי מפוזרות על גבי מס' קטגוריות כמו צו"ב, משבראש, יהדות, הסטוריה, שפות וכו'. וכך, מידי פעם אני זורק מילה או שתיים על אספנות בתוך שאר הפורומים ומנסה (במודע או שלא במודע) למשוך קהל לפורום אספנות.
מעבר לכך, ידוע לי מכמה חברים בפרש שאינם כותבים בכלל בפורום אספנות, שהם נכנסים לשם ועוקבים אחר הנעשה שם. (גיליתי את זה בשיחות פרטיות עם חברים מפורום צו"ב למשל).
אם התוכן, והעניין בפורום אספנות היה מספיק מעניין, אותם חברים היו אף מגיבים וכותבים בפורום אספנות.
בקיצור, למשוך קהל לפורום במיקומו הנוכחי ולא העברתו למקום אחר.
ולאחר שקראתי את האשכול הנוכחי אני חושב שאפשר להגיד פחות או יותר אותו דבר על פורום בעלי חיים. דרך אגב, תסתכל בפורום בעלי חיים ותראה שפתחתי שם כמה אשכולות לפני כמה שבועות ומשום מה הם עדיין יחסית בראש הרשימה למרות מיעוט המגיבים.

אל תיקח קשה את תגובתם של המנהלים השונים באשכול הנוכחי, אני סמוך ובטוח שטובת הפורום כולו חשוב להם ושהם יודעים מה הם עושים.

לסיום איך אפשר בלי:
אני מזמין אותך לראות את האוסף שלי בפורום אספנות

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=460632
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:14

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר