לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2011, 03:46
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור

די קשה לי להבין מה הולך שם (ואני דווקא רוכשת נאמנה באיביי, אבל לא של מצלמות ועדשות...), אבל בכל מקרה אני ממליצה לך לקנות מצלמה ועדשות בנפרד. הקיטים האלה אף פעם לא מבטיחים, בטח לא קיט שמכיל 100 עדשות ש-99% מהן אתה לא צריך.
קנה D90 וקנה בנפרד עדשת קיט אחת כהתחלה. בהמשך תחליט מה חסר לך (מאקרו? טלה <עדשה למרחק, למשל לציפורים>? אולטרה-ווייד <עדשה רחבה, למשל לנופים>?) ותקנה עדשות נוספות, פלאש או מה שתרצה.

אני בזמנו קניתי כקיט ראשון את ה-D70s של ניקון עם עדשת הקיט שלה 18-70 צמצם 3.5-4.5. זו עדשה נהדרת בתור עדשה ראשונה. האופטיקה שלה טובה, היא מתפקסת במהירות מדהימה (בזמנו היא לא הדהימה אותי, אבל כשעברתי לעדשות אחרות תמיד התעצבנתי על מהירות הפיקוס...) והיא לא יקרה.
כיום היא נחשבת עדשה ישנה, לא יודעת אם היא עוד נמכרת, אבל אולי כן. יצאו לה מחליפות שהן פחות-או-יותר זהות לה מבחינת אופטיקה, אבל יש להן יותר זום (18-105, 18-135, 18-200). לחלקן (ל-18-200 ואולי לעוד) יש מייצב (מאפשר לצלם במהירויות נמוכות יותר בלי שהרעידות שלך יגרמו לטשטוש).

לטמרון יש עדשה בסיסית שנקרא 17-50 2.8. היתרון שלה על פני הניקון 18-70 הוא בצמצם (2.8 לעומת 3.5-4.5), אבל מנגד אתה מפסיד אורך מוקד. מבחינת אופטיקה ומחיר אני לא יודעת להשוות לך אותן, בדוק ברשת אם אתה רוצה. בכל מקרה לטמרון יש אופטיקה טובה מאוד ביחס למחיר שלה (כעדשה בסיסית). יש אפילו צלמי אירועים שמשתמשים בה.

אתה יכול לבדוק בזאפ מחירים, אפילו שזה לא רלוונטי לך כדייר ניו-יורק, אותי זה תמיד מפקס על טווחי מחירים. מצד שני, אולי יהיה לך נוח יותר לבדוק ב-B&H.

בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:31

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר