לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-04-2011, 22:01
  ג'ון מקליין ג'ון מקליין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.06
צריך ייעוץ :חוב למפעיל סלולרי ושכר הטירחה

לפני מספר ימים צילצלו אליי ממשרד עורכי דין ואמרו שהם מדברים מטעם החברה הסלולרית שבה אני ואישתי מנויים

הם טענו שיש לי חוב שלא שולם מלפני מספר חודשים
אכן לפני מספר חודשים נגנב כרטיס האשראי שלי ונאלצתי לבטלו
וכנראה לא העברתי את פרטי הכרטיס אלה לאחר יצירת החוב
מאז אותו חוב אני הספקתי לשלם עוד חצי שנה של שיחות ולקבל הביתה חשבונות שוטפים של כמה שירד לי באשראי באותו החודש
כלומר נוצר חוב אבל אף אחד לא עצר לשאול "רגע הבחור ממשיך לשלם את חשבון הטלפון שלו כרגיל אבל לא את החוב שנוצר (חוב של בערך 250 ש"ח) אולי נעדכן אותו הרי אנחנו יודעים מה המספר שלו ושל אישתו אנחנו מספקים להם שרותיי תקשורת"

במקום זה עכשיו החליטו שהסכום הכפיל את עצמו בטענה של "שכר טירחה"
אמרתי להם שאני מוכן לשלם את החוב שנוצר אני לא מתכחש לאחריותי לו אבל לא את שכר הטירחה מכיוון שהחברה הסלולרית יכלה לאתר אותי כל הזמן ולא הייתה צריכה לחכות חודשים ולערב עורכי דין
שגובים יותר מהחוב עצמו

הם כמובן סירבו ואיימו אליי שזה ילך להוצאה לפועל
אבל למיטב הבנתי מדובר פה בחוזה ולא בצ'ק שחזר או מס שלא שולם

מחיפוש באינטרנט הבנתי שזו שיטה נפוצה ואני לא היחיד שמוצא את עצמו מתבקש לשלם פי כמה מהחוב המקורי רק על הוצאות

לסיום שאלותיי הן:
1 האם באמת אפשר לבצע הליכי הוצל"פ כנגדי ,האם אני יכול להתנגד ולתת את גירסתי לבעל סמכות בהוצל"פ

2 האם כל אחד יכול להחליט לעצמו מהו שכר הטירחה, תאורטית יחליט עורך דין שעל חוב של250 ש"ח הוא דורש 1000 ש"ח שכר טירחה

3לעולם לא ניסיתי להתחמק מהחוב האם פלאפון לא צריכה להסביר למה הם לא צילצלו למספר שלי או של אישתי על מנת ליישב את החוב
אלא במקום זה המשיכו לקבל ממני כסף כחצי שנה כשהם יכלו ליצור איתי קשר ולהגיד :
"סליחה גבר תודה על ששילמת את התשלום החודשי שלך אבל ישנו חוב קטן שהצטבר והיינו רוצים שתאשר לנו להשתמש בפרטי האשראי של חשבון הטלפון שלך כדי לסגור את החוב
תודה ,יום טוב "

אני אזרח מן השורה למה צריך לאיים עליי בהוצאה לפועל מה אני כמו כל החמקנים האלה בכולבוטק או אמנון לוי

אשמח לתגובה עניינית מחברי הפורום שבוודאי חלקם עובדים שמשרדים אשר מספקים שירותים כאלה לחברות הסלולר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:55

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר