לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-12-2011, 22:49
  gutman76 gutman76 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.11

סליחה על התגובה המאוחר מאד
שרתתי בסדיר בנחל כולל גדוד 50 סיימתי את שירותי כטוראי. לאחר מכן בחטיבה 55 ( חוד החנית) וכשהזדקנתי עברתי לחטיבת הביקעה. כל שירותי הצבאי הייתי חוגר השתחררתי בדרגת רס"ר.עד כאן הרקע שלי כלוחם, אנירואה את הדברים בעיני לוחם לשעבר.
אני מסכים עם כל מילה של ביטיס גם מבלי להיות קצין , הדברים ברורים , אין אימונים אין יכולות. ממתי רק הקומנדו מתגנב ומבצע משימות "מיוחדות". גדוד 50 הביא את המכ"ם ממצרים בהתשה, עגדוד ביצע פשיטות בסוריה גם וגם חדירות לירדן.
בחטיבה 55 ואפילו בחטיבת הביקעה היה אימון אחד לפחות פעם בשנה בלי לקחת בחשבון דו יומי או תלת יומי וחידושי צניחה
וכעובדה ביום כיפור וגם בשלג חטיבה 55 פעלה לא פחות טוב מהסדירים ואולי אף יותר טוב.
והערת ביניים : אותם צנחני מילואים שהתחפרו עם כל עצירה בטח היו מהגדוד שלנו שהיינו חוכמולוגים בתחילת המילחמה והשמטנו ציוד עודף בחולות בלוזה עד שהתחילה הפגזה ראשונה .

אם הצבא רואה אימון בסיסי של 11 יום כקורס קומנדו. אוי לנו .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר