לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-04-2011, 05:52
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אתה מאמין בכל אגדות הלילה ולילה שאתה כותב?

ולגבי הבעייתיות בחוק-
מישום מה יש על זה הסכמה די גורפת ולכן התחילו להריץ פתאום (שוב) את הרעיון של חקיקה הקובעת מדרגות לרצח. העדר מדרגות כאלו הוא ליקוי בחוק שרבים, גם אני, הצביעו עליו כבר מזמן. אתה בטוח שאפשר להרשיע ברצח במקרה הנידון, יש שחושבים אחרת ואני עצמי לא בטוח במאה אחוז.
אנשים בישראל נהרגו בעבר ממכות, כולל מקרים שבהם המוכים היו חסרי אונים לחלוטין. בדוק האם במקרים כאלו הייתה הרשעה ברצח. אתה לא יכול להוכיח שמי שבעט למישהו אחר בראש התכוון להמית אותו ואם זו הייתה הטענה אזי היו צריכים להעמיד כל מי שבועט לאדם אחר בראש באשמת נסיון לרצח. אני לא מתכוון למחזר מה שאנשים כבר כתבו כאן ולא להסיט את הדיון למקום שנוח לך.
עניין המושבעים עכשיו משני בעיניך, וזאת, באורח פלא, אחרי שניסית להתווכח בכל הכח על כך קודם וללא הצלחה. אלא שהענין שלי במקור וגם עתה היה דווקא ב"עניין משני" זה ובעניין ה"זיכויים". לא מתכוון להכנס לעניין שיטת המנויים שכן נתתי על זה את דעתי למטה ובאופן הברור ביותר-הייתי רוצה שיטה שקופה יותר ומאוזנת יותר ועדיין כזו שתשמור על עצמאות המערכת המשפטית ותימנע מצב ששופטים חייבים לפוליטיקאים. יש לך בעיה עם זה שהשיטה לא מאוזנת? בוא בטענות לנבחרים שלך שלא משנים את החוק בנידון ועזוב אותנו בשקט. אני מנסה להסביר למה שיטת המושבעים לא מתאימה ובגלל שלביבי ושות' אין ביצים או רצון לשנות את שיטת המנויים של שופטים אני צריך במקום זה לשמוע שוב ושוב ושוב ממך את הנדנודים האלה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר