לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה בבקשה לא לפרסם לינקים לאתרים מיסיונריים של דתות כלשהן בפורום - - הפורום נועד לדיונים ענייניים, ולא להפצת חומר מסיונרי חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > אמונות ודעות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-09-2011, 01:57
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
כולנו נגיע לשם בסוף לאן אתה ממהר?

וברצינות בנאדם:
אני מניח שאתה עובר איזשהו משבר כרגע וכמו כל משבר, אני מניח שהמשבר שלך הוא זמני. כמו שארז אמר - "פסיק" מחייך.
אל ואני מדגיש - אל תיתן לרגשות להשתלט. אני גם עברתי משברים בחיי שלא היו קלים בכלל אבל התגברתי ולעולם לא חשבתי לחתוך את הורידים בגלל זה אם אתה מבין אותי. כי הכל זמני בחיים, גם החיים עצמם.

התאבדות בשבילי אישית, זו בריחה מהמציאות. וזה, פשוט מצב שאני לא מוכן לקבל. לברוח מהתמודדות במקום להתמודד איתה .
החיים מלאים הרפתקאות והפתעות ולא זאת לא קלישאה - זה באמת ככה. גם לאדם עם החיים הכי משעממים בעולם מצופים הפתעות מעניינות בדרך.
אז מה שזה לא יהייה אם : מוות לא צפוי של בן משפחה או חבר קרוב , פרידה מחברה , הפסד כספי, השפלה קשה בעבודה\צבא אל תיתן לפסיק הזה מחייך להשתלט עליך.
ההפך - תראה את זה כאתגר להתמודדות שבסופו תוכל לטפוח לעצמך בגאווה על השכם בידיעה שעמדת איתן עם ראש זקוף ויכלת למכשול. המשך החיים שלך לאחר מכן, יהיו הרבה יותר קלים ויועמדו אצלך בפרספקטיבה הנכונה.

בכל מקרה אני וארז כלא מאמינים יודעים שגם אם חרה בחיים, זה עדיף על הכלום המוחלט והסופי שמחכה לנו אחרי זה. אז לא משנה כמה חרה יהייה לנו (ולי אישית אין תלונות מיוחדות כן?) , אנחנו עדין נעריך את זה שאנחנו בחיים כי אנחנו יודעים (או מאמינים בשבילך), שזה עדיין טוב מאין ערוך ל0 המוחלט שנקבל שרמשים יכלו אותנו.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 09-09-2011 בשעה 02:20.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:51

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר