לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2011, 00:43
צלמית המשתמש של Shai
  Shai Shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.02

בהתאם לגישה שלי, כשריבוי התארים הוא לחצץ בעינינו - עדיף הנדסאי.
(לצורך הדיון, ניתן גם שיהיה בוגר מכללה... אבל בכל מקרה, אני לא רואה קשר בין השאלה שלך לטענות שלי כך שייתכן שהפואנטה התפספסה פה...).

כך גם אני לא רואה כיצד סיפור האבות והבנים מהווה איזושהו רעיון מחשבתי שגורם לי לשקול את דבריי שוב. אותו אדם שרוצה להמנע מעבודת כפיים והולך ללמוד יכול גם ללמוד הנדסאי או כל תואר אחר שיסמל את הידע והתפקיד שלו. המירוץ אחר התארים כפי שמקובל היום הוא פשוט בלתי סביר ולא מהווה מענה למקרים שהצגת ברמה הכוללת.

אני בהחלט מבין שעולם הדוגמאות שלך יהיה ברובו התחום בו אתה מתעסק, תחום אשר רחוק ממני שנות אור בשלב זה, ועל כן הנחיצות של אנשי מקצוע כאלו ואחרים בהתאם לרקע שתארת לוטה בערפל מבחינתי. אני מעדיף שלא להתייחס לנושא שאני כמעט וכלל לא מבין בו, אך בכל מקרה, גם בכל נושא אחר, דוגמאות נקודתיות נגדיות לא יקדמו אותנו בדיון, שכן אינני מבטל באופן גורף את רעיון המכללות, כפי שציינתי כבר. יש מקרים בהם בוגרי המכללות נחוצים למשק, וייתכן מאוד שבדוגמאות שהבאת זה אכן כך.
למען הלוגיקה, כדי להשתמש בדוגמאות שיקדמו אותנו בהתאם לטענה שלי (שאני מתנגד לריבוי התארים הראשונים), עליך להסביר מדוע דוגמאות שמחזקות את הטענה שלי, לדעתי, לא מתאימות/מחלישית את הטענה שלי דה פקטו.

כמו כן, הדיון הזה מתיש אותי
אני מנסה כדרכי בקבע להמנע מדיונים סזיפיים, וכאן אינני רואה את הסוף.
כך שאם אתה מעוניין לסכם את דברייך ודבריי, וכן לסכם זאת בהסכמה או אי הסכמה - זה יהיה מצויין.
אני מאמין שדעותינו הובהרו כהלכה (וגם אם לא... ).

שיהיה שבוע מצויין,
תבקר כאן יותר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:35

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר