לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-06-2011, 10:45
  אבי ק אבי ק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.11
המממ עושה רושם שכבר הצלחתי לקמפל את ה- wrf

לחלוטין, בקובץ הלוג הקודם היה חסר התוכנה m4
התקנתי את ה - m4 וחזרתי לקמפל ואז עברתי שוב על הלוג החדש שהראה בעיקר שגיאה לגבי הקבצים הגדולים של ה - netcdf שהוא לא מוצא( יש אפשרות להגדיר לו בהתקנת ה netcdf ערך 1 שזה לקבצים גדולים, או משהו כזה). הלכתי לתיקייה הראשית main ששם היו אמורים להיווצר התיקיות הבאות ע"פ המדריך : http://www.mmm.ucar.edu/wrf/OnLineT...rw_compile3.htm

התיקייה הזו ndown.exe וזו nup.exe וגם זו real.exe וגם זו real.exe , אבל משום מה הם עדין לא נוצרו למרות שבלוג אין טעויות למעט הקבצים הגדולים של ה- netcdf, בכל מקרה בדקתי בכל התיקיות האחרות ולמרבה הפלא בתיקיית ה run מצאתי אותם , הנה תמונת מסך:

http://www.f2h.co.il/fuil7ebj4nr

נראה לך שזה בסדר שזה נוצר בתיקיית ה run ולא בתיקיית ה main , כפי שכתוב במדריך שלהם?.

ויש לי שאלה, האם בקובונטו קיים צייר כמו בוינדוז שאפשר איתו לסמן דברים על תמונות מסך או לערוך אותם, איך זה נקרא כאן?.

ואכן התוכנה wrf היא תוכנה למזג האוויר( מהיכן אתה מכיר את זה), אפשר איתה להגיע למפות ברזולוציה גבוהה מאוד, סתם דוגמא אני משתמש בתוכנה שנקראת גראדס על וינדוז( אפשר גם על לינוקס) שיוצרת מפות סינופטיות ברזולוציה של 0.5 מעלות על כדור הארץ שזה אומר בערך 45 ק"מ רבוע, התוכנה wrf יכולה להגיע לרזולוציה של 1 ק"מ רבוע.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yairsuari
WRF אם אינני טועה הוא מודל מזג אוויר
כשהסתכלתי בקובץ הלוג ששלחת היה נראה כאילו המהדר מצא שגיאות בקוד התוכנה אבל לא הצלחתי להבין מה בדיוק השגיאה. (אני די מכיר פורטרן והייתי אמור לראות שגיאה מהסוג הזה) לכן רוב הסיכויים שזה נגרם מהקונפיגורציה שנתת לתוכנה או מהגדרת משתני הסביבה.
בעייה אחת שראיתי בדרך שתיארת היא ששמת את משתני הסביבה בקובץ tcsh לדעתי באובונטו זה אמור להיות .bashrc וגם הפקודה שמגדירה אותם אמורה להיות export ולא מה שכתוב לך שם.
אני הייתי עושה שני דברים:
1. עובר שוב על כל התהליך ורואה שהכל נכון
2. שם פה את הקובץ שבו נמצאה הטעות אולי באמת יש שם טעות (הקובץ - module_io.f90)
3. מנסה לפרסם שאלה בפורום של המודל.

מניסיון המודלים האלו אף פעם לא עובדים במכה ראשונה או אפילו בשנה ראשונה אז בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:06

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר