לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2011, 15:52
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
לדעתי

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mr.DDD
השאלה היא, האם בכלל יש סיכוי שבחורה שתשמע את כל זה תגיד "אוקיי, זה היה הדבר הכי יפה שאמרו לי בחיים, אני אצא איתו" או שזה פשוט סתם יבהיל אותה והיא פשוט תיתן תשובה מתחמקת ובזה יסתיים הסיפור? אני יודע שזה אינדיווידואלי אבל השאלה האמיתית פה היא האם אני משאיר לה אפשרות אמיתית להתחיל איתי קשר עכשיו אחרי צעד כזה? לא כבד לצאת עם מישהו שאוהב אותך כשאת לא בטוחה מה את רוצה מימנו בכלל?
.

יבהיל אותה, אם היא בחורה רצינית, וגם היא רוצה משהו רציני, או לפחות לנסות משהו, דבר כזה יבהיל אותה. בעצם, בדיוק כמו שאותך היה מבהיל אם מישהי תבוא אלייך אחרי שנתיים של כולה ידידים רחוקים ותפיל עלייך את זה.
לכן לדעתי כדאי לך לגשש, ולבדוק אם היא עדיין בעיניין של בכלל לתת לך הזדמנות, או לנסות לחדש\להתחיל קשר מסויים בניכם.
תנסה לבדוק אם יש מסיבה משותפת\כל אירוע אחר שהיא תיהיה שם ותוכל לפגוש אותה כאילו "על הדרך"..
או אופציה שנייה באמת לנסות לפנות אליה, ולראות מה היא אומרת, כמובן בלי ישר לומר "אני אוהב אותך" אלא אולי יותר בכיוון של להיפגש..
אופציה שלישית, כמו שהציעו לך-לשים את זה בעבר ולהמשיך הלאה. אני לא תומך בזה, כי אם אתה באמת מרגיש כלפיה כאלו דברים, למה לא לנסות? לך תדע מה תפסיד(כמובן שאחר כך יכול להיות שהיא לא תרצה ויכאב לך יותר אבל נו.. )

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר