לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2011, 19:55
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
איך אני רוצה להעלות את השכר? למה עלות המחייה רק בנסיקה והשכר לא? למה הקוטג' (כמשל) שיצא
מפיקוח עלה בשלוש-ארבע שנים ב-100% אבל האוכלוסיה ממשיכה להרוויח את המשכורת הקודמת?
הרי מישהו מרוויח את הכסף (ההפרש) הזה של המוצרים, הנדל"ן השירותים - כי מה לעשות שהם עלו
בשנים האחרונות בצורה לא ריאלית - אז איפה כל הכסף הזה?

למה אצלנו הדלק עולה ב-30% בממוצע יותר מאירופה? למה המיסים בישראל, דוגמת נדל"ן יקרים בצורה
ניכרת משאר המדינות המערביות, אבל כאמור - המשכורות נותרו נמוכות? הנה, מיסים לא קשורים לחברות
ועסקים פרטיים - המדינה סוחטת כל טיפה של אוויר שנותרה לאזרחים.

למה המדינה נותנת לאילי הון כמו תשובה ובן דב סכומים אסטרונומים, שבוזבזו בצורה קלוקלת, ואח"כ
טענו "אין לנו להחזיר"?

אתה תמשיך לצעוק את הקלישאה שלך "קפיטליזם", תוך התעלמות אבסורדית מהמצב של האזרחים
במדינה - כי הדבר שהם באמת צריכים עכשיו (ולא החרדים, אלא המעמד הבורגני), זאת תמיכה ממשלתית,
ולא שוק חופשי שבו העשירים ימשיכו להתעשר והצעירים האלה יחזרו לבית אבא עד גיל 40. אם תורמים כסף
"למסכנים" האלה, מבעלי דלק ואורנג', והם לא מחזירים את הסכומים שקיבלו, אז אפשר בהחלט לפתוח את
הכיס העמוק של המדינה גם לאזרחים הקטנים.

אז או שאתה אומר לי שהמדינה והאזרחים לא קשורים אחד בשני - וזה כאמור, בבל"ת, או שכל המיסים
שאנחנו משלמים למדינה, ואנחנו משלמים את המיסים מהיקרים ביותר בעולם, יחזרו אלינו בצורה כלשהי,
כי זה הכסף שלנו.

אני דמגוג? אתה זה שסתם צועק ומתלהם בלי באמת לדעת על מה הוא מדבר, ואז כשמראים לך את טעותך אתה מתחמק ומשנה את הטענה.
1.אתה רוצה באמת לדעת למה המחירים בנסיקה? בגלל שהם יכולים להעלות מחירים. אתה יודע למה? בגלל שאין תחרות, ושוק קפיטליסטי משמעותו שוק תחרותי. חזרתי על זה כל האשכול הזה, אבל אתה משום מה מסרב לקלוט.
2.בקפיטליזם אמיתי לא צריך לתרום כסף לחברות. לא פעלו כמו שצריך? שייפלו. זה מה שהיה צריך לעשות בארה"ב, אבל לא, אובמה הגאון החליט לעזור ל-AIG ולהזרים לה הרבה קאש בשביל שהבכירים יוכלו לנסוע במטוסים פרטיים ולפטר עובדים. ואתה, כמוהו, רוצה עכשיו להגדיל את מערכת הרווחה, כשאין עוד דרך לעשות את זה אלא העלאה במיסים.
3.איזה תמיכה ממשלתית אתה רוצה? רוצה שהיא תגדיל לך את השכר? מה אתה רוצה? בהתחלה טענת שבגלל שלממשלה יש כל-כך הרבה כסף צריך להגדיל את שכר המינימום, ואתה בעצמך התעלמת מהמציאות כשהבעיות שהזכרת התחילו בגלל העלאת שכר המינימום שלא קשור כלל לממשלה.
4.רוצה הורדת מיסים? גם אני. ההבדל הוא שאני מסוגל להציע איך לעשות את זה ולא סתם להתלהם, ומשום מה אתה רק התנגדת בלי להסביר למה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:25

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר