לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2011, 15:57
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05

בוא אני אגלה לך משהו: אני מסכים איתך בהחלט.

אבל אין זה אומר שזה הופך את הדבר לבסדר.
בסה"כ הצבעת על הגורם לבעיה.

זה כמו שאי אפשר להאשים ילד שהתדרדר לפשע/אלימות/סמים לאחר שבמשך שנים הוריו הכו אותו/לא היו פקחים אף פעם/ לימדו אותו שמותר לגנוב וכו'...
אבל האם בגלל שאי אפשר להאשים את הילד צריך לאפשר לו להמשיך בהתנהגותו הפושעת?

גם הציבור החרדי וגם הציבור החילוני הולכו בתלם במשך עשרות שנים בכדי להאמין שיש הבדל בין מקרים שכאלה למקרים הנוגעים לציבור החרדים. למשל: אם חילוני ימחה נגד אורח החיים של החרדים הוא ייחשב על ידם לאנטישמי, אבל למה אם חרדי יוצא נגד אורח החיים החילוני או של הדתי הלאומי הוא לא ייחשב לאנטישמי, אלא רק לאדם ירא שמים ותמים החרד לגורל כולנו?
ההסבר לכך הוא מאוד פשוט: "מה שמותר לי- אסור לך!" - זאת הגישה בה נוקטים החרדים, משום שעד כה אף אחד לא מנע מהם להשתמש בגישה זאת, בגלל הגישה הזאת הם גם לא אוהבים לעבוד, לא אוהבים את מי שלא משתייך לכת המצומצמת שלהם ומי שלא מתלבש כמוהם.
עכשיו כשאני חושב על זה, לחרדים יש מזל שרוב העם כופר - אם כולנו היינו חרדים, כנראה שגם הם היו צריכים להתחיל לעבוד, וזה לא היה הוגן שרק חלק מהחרדים יקבלו כסף מהמדינה- לכן כולנו היינו מקבלים כסף ובעצם המדינה הייתה מתמוטטת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:55

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר