לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-08-2011, 14:47
  oren1219 oren1219 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.11

זו קצת דילמה האם להתפנות או לא, היא עמדה גם בפניי.
בגדול אם תסרב יכול להיות שבסופו של דבר סתם ידפקו אותך במטבח או משהו ואז סתם הלך לך כל השירות, או שאם בעתיד תרצה לצאת לקצונה אז זה יפריע לך כי יהיה לך "דפוק".
אני גם לא רציתי להתפנות בבקום אבל בסופו של דבר עליתי על האוטובוס.
גם אני עכשיו בחיל האוויר ואני מנסה לצאת, אני עוד במערך הטכני שזה בכלל קשה לצאת משם, כמעט בלתי אפשרי אפילו. לדעתי עדיף לך להתפנות ואז בטירונות להגיש 55 למרות שאצלי בטירונות לא זרקו על זה זין אבל שווה לנסות, נניח וסיימת טירונות ועדיים לא העבירו אותך, תהיה סרבן קורס או שתכנס לקורס ותכשל בו, גם אל תחתום על כלום, קיצור תעשה הכל כדי שלא תהיה מוכשר קורס בשביל שלא יכניסו אותך לתפקיד ואז בכלל אתה תהיה בתסבוכת(כמוני). בכל מקרה, איפה שאתה לא מגיע לך למשקית ת"ש תגיש 55 ותציק לה כל יום, דבר עם המפקדים שלך ותדאג שכולם ידעו טוב מאוד שאתה רוצה לעוף משם.
אה כן, תכין מכתב שבו אתה מסביר למה אתה רוצה לשרת בקרבי וכל זה, תעשה אותו מרשים כזה, כשתלך למשקית ת"ש היא תצרף את המכתב הזה לטופס 55.
בקיצור תשקול את האפשרויות שלך מה נראה לך יותר כדאי.
בהצלחה.
עריכה:
תהיה עקשן! ואל תוותר בחיים, תהיה נעול על המטרה שלך למה אם הם יראו שאתה לא סגור על עצמך הם לא יוציאו אותך, הם ינסו להציע לך הצעות וכל מיני דברים מפתים, אל תקשיב להם בחיים כל מה שהם מציעים לך לדוגמא: "תהיה פה חודשיים תראה איך הולך לך ואז תחליט" תשלול! אל תגיע איתם להסכמים, תהיה בגישה של או קרבי או כלום.
לי הציעו כל מיני הצעות, אפילו אחד המפקדים אמר שאם אני אשאר הוא ישלח אותי עם המשלחת שיוצאת עוד מעט לחו"ל, אמרתי לו בחיים לא.

נערך לאחרונה ע"י oren1219 בתאריך 12-08-2011 בשעה 14:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:52

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר