לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2004, 23:38
  שר היער שר היער אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל שר היער
עזו בסגל הנבחרת - דגו,ברקוביץ',וברדה לא

מאמן נבחרת ישראל, אברהם גרנט, הפתיע הערב (שני) כשזימן את אופיר עזו לסגל לקראת משחק מוקדמות גביע העולם נגד קפריסין בשבוע הבא.
השחקן בן ה-22 פתח העונה רק פעמיים במשחקי ליגה של בית"ר ירושלים, ובשבת הוא הבקיע שער מרהיב נגד הפועל פ"ת.
עזו אמר לכתבתנו חנית אטדגי: "אין שחקן שלא שמח לקבל זימון לנבחרת. אני מאוד מאוד שמח ואני מקווה שנתחיל עכשיו תקופה חדשה גם בבית"ר וגם בנבחרת. אני נמצא בכושר טוב אבל זה לא מספיק, צריך לעבוד קשה וקשה מאוד".
רביד גזל, קשר מכבי חיפה, לא זומן למשחק למרות שפתח נגד שוייץ במשחק האחרון. גם ברוך דגו נשאר בחוץ, למרות הצמד נגד איאקס. עידן טל, שמושעה בגלל צבירת צהובים, בחוץ כמובן.
הסגל המלא: ניר דוידוביץ', דודו אוואט, שביט אלימלך, אבי סטרול, קלמי סבן, שמעון גרשון, אריק בנאדו, אדורם קייסי, אורי אוזן, טל בן-חיים, עבד רבאח, יוסי שבחון, יניב קטן, אבי נמני, עבאס סואן, וואליד באדיר, דוד רביבו, אופיר עזו, יוסי בניון, עומר גולן, פיני בלילי, עומרי אפק.

http://www.one.co.il/next.asp?id=55658&Bz=12
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:42

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר