לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2011, 01:13
  shayzxz1 shayzxz1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.10

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נביא_ברוח^הזמן
אני רוצה להסביר משהו עמוק מאוד בנוגע לשניים מהמועמדים הרפובליקנים (מישל בכמן, וריק פרי ) לנשיאות ארה"ב ב-2012.
אותה תאולוגיית השלטנות (Dominionism ) פירושה שאותם שני קיצוני דת אלו מאמינים שרק לנוצרים יש את הזכות לשלוט בעולם כיוון שישוע הנוצרי הוא בן האל, והאל האמיתי! הוא האל הנוצרי.

אז נכון שטקטית, אולי זה משתלם לישראל להתחבר לאותם (אני לא יודע כבר איך לכנות אותם), כי ברור שהם קודם כל יטפלו בעובדת החיים כי ישנם על פני כדה"א מדינות מוסלמיות.

אבל חשוב לזכור שאין לנו שום ערובה שעם שני מטורפים שכאלה, ישראל לא תוכל להסתדר לטווח הארוך שהרי.... "מה פתאום שליהודים תהיה מדינה משל עצמם, הרי רק לנוצרים מותר שיהיה להם מדינה?"

לכן - אני מאוד מוטרד משני המועמדים הללו.

דרך גגב הם גם מאמינים שרק כשהיהודים ישארו בארץ ישראל ובית המקדש של היהודים יקום בירושלים
ישו יחזור ולא רק הם מאמינים בזה אלה רוב רבם של הנוצרים אוונגליסטים

רבים מהאוונגליסטים רואים בשיבת עם ישראל לארצו נדבך מרכזי בדרך לגאולה, ולביאתו המחודשת של ישו אחרי מלחמת גוג ומגוג שאז יעמיד בפני העם היהודי ברירה אחת-או להתנצר או להיהרג. ולכן הם מעודדים את מדינת ישראל ותורמים לה כספים רבים. הם מזדהים עם תנועות הימין הישראליות.
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A2...%A8%D7%90%D7%9C
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:58

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר