לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-09-2011, 08:00
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Noa_A
הקטע הזה עם המהדורות הוא נורא! אנחנו, לפחות, קנינו תמיד את הספרים מילד מהכיתה מעלינו, שקנה מילד מהכיתה מעלינו, וגם היינו שומרים ספרים מאח לאח, ועכשיו - גורנישט, רק ספרים חדשים... וגם הקטע עם החוברות נורא! כזה בזבוז...

אבל הי, מה אתה מתלונן, הילדים שלך לפחות כבר בחינוך חובה, אני עוד נהנית מהחינוך הפרטי... והרבה פחות מהתשלום עליו.

אני נרדמתי בקטע הזה, רק במחצית אוגוסט רכשנו את הספרים, העליתי רעיון לילדים שילכו ללמוד עם המהדורות הישנות והם מייד "ירדו" עלי שהם יהיו חריגים בכיתה - אז הרעיון מת (צודקים).

אז הנה משרד החינוך מפעיל לחץ גם מכיוון התלמידים עצמם וכאן נכנסת לתמונה המעורבות או יותר נכון האדישות של וועד ההורים.
התקשרתי ליו"ר ושאלתי אותו אם הוא חותמת גומי של ההנהלה? הוא אמר "ככה זה, אין מה לעשות".

אז השנה אבוד, אבל לשנים הבאות אני מתחיל את המחאה/מהפכה כבר עכשיו (לא אוהלים ושטויות כאלה). הצטרפתי לוועד ההורים ואני מתכוון לעשות שני דברים:
- להעמיד את הנהלת ביה"ס במקום שמהדורות חדשות יירכשו רק אם זה באמת ענייני (בני גורן הפוץ יכול לשכוח מזה - המתימטיקה היא אותה מתימטיקה)
- לטפטף ולהכין את ההורים במשך כל השנה שאנחנו נפרסם לקראת שנת הלימודים שתי רשימות: 1. ספרים שבאמת צריך לקנות כי יש שינוי משמעותי 2. ספרים שאפשר ללכת עם מהדורות ישנות גם אם לכאורה ביה"ס דורש מהדורה חדשה.

לטלי, את צודקת גם בביה"ס של הילדים היה פרויקט "השאלה", כל הספרים תמורת 250 ש"ח לשנה.
הרוב הצטרפו לזה, עבד שנתיים והופסק (ההוראה באה ממחלקת החינוך של העירייה וזה מעלה הרבה שאלות).

פתחתי את האשכול בכדי לעורר עניין והורים בעוד מקומות - זו בעיה ארצית!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:05

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר