לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2011, 16:59
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08

א. אתה יודע שמס הכנסה שלילי הוא רעיון שפיתח מילטון פרידמן, כן? לא כל כך קומוניסטי

ב+ג'- אתה כותב "את ההעברה לעניים של 50 ש"ח ניתן לעשות על ידי העלאת המיסוי הרגיל , על הכנסה. ". אז מה כל כך משנה? התוצאה תהיה אותה תוצאה- לירחמיאל שלך יהיה נטו קטן יותר, רק שפה גם יהיה לו קצת יותר בפנסיה שלו. אני לא רואה פה כפיה על האזרח אלא ביטול הטבה שניתנה לו פעם. העשיר יותר לא יקבל את ההטבה שקיבל פעם אלא יקבל הגדלה של הפנסיה, העני שלא קיבל קודם הטבת מס כלל יוכל לפרוש עם פנסיה נורמלית יותר. הטבה כשמה היא- הטבה. אותם שני בכירים הם פרופסור שהגיע מהאקדמיה, ומנכ"ל חברת הייטק לשעבר. אני לא כל כך בטוח שהם יילכו לגזור קופון בחברת ביטוח כלשהי לאחר מכן, והאמת- אני גם לא חושב שזה בונוס כל כך גדול לחברת הביטוח- תשואה של כמה אחוזים לפה ולשם משמעותית הרבה יותר מאשר החשבון של אותו אחד שמגרד את המינימום.

ד' - לא כל כך הבנתי על איזו עמלה נסתרת במקדם אתה מדבר. המקדם של חברות הפנסיה משתנה כדי שהחברה לא תיכנס לגירעון אקטוארי, וזה כל הרעיון מאחוריה.

ה'- השוק כן תחרותי, אבל אי אפשר לשנות את דעתם של אנשים בשניה. יש להם את כל האפשרויות, אם הם לא משתמשים בהם זה קצת אשמתם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:53

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר