לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-05-2005, 21:08
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
באמת שאין על מה !!

אני לא חושבת שאני מדהימה, פשוט יש לי את הצורך לעזור לך להבין שהוא באמת לא שווה את כל המאמץ .
אני חושבת שאפשר להגדיר אותו בתוך הקבוצה של הבחורים שמשתמשים לרעה בסקס אפיל הממגנט שלהם; שימוש לרעה על חשבון אחרים ולתועלת עצמם .
ולצערי יקירתי, הרבה פעמים אנחנו פשוט נופלות ברשת ואומרות "על החיים ועל המוות, זה שווה את זה" .
אבל בשורה התחתונה וכמו שכבר אמרתי - הרגשות יותר חשובים מסיפוק מיני, סיפוק מיני תוכלי להשיג בעוד
הרבה הזדמנויות בחייך, אבל לב שבור הרבה יותר קשה לאחות .
מה גם - שכמעט לכל בחורה ממוצעת בגילנו יש מפגש עם טיפוס שכזה, ותמיד אבל תמיד אנחנו מרגישות
שאנחנו החרא ואלינו נמשכים הזבובים הכי מצורעים מסיבה שלא ברורה לנו .
אבל אם תעשי ניתוח פשוט את תראי שגם מכל אדם שכזה את לומדת, את מתחזקת ומעריכה את עצמך יותר .
אני חושבת שהפתרון הכי טוב יהיה להתרחק ממנו, כך תלמדי גם לשלוט בצרכים שלך עם כל ה'יכולת המהפנטת שלו' ...
ואם הוא מסתובב בחברה הקבועה שלכם, אולי כדאי שלזמן מסויים תבלי עם אנשים אחרים כדי לא לראות אותו אפילו,
מה שנקרא : "תקופת צינון", זו תהיה תקופת החלמה מצויינת בשבילך שגם תחדד לך את המודעות העצמית .

רק עכשיו שמתי לב להודעתך מספר 8 ואני מבקשת ממך בכל לשון של בקשה בכלל לא ללכת לכיוון שכזה !
את נשמעת לי בחורה באמת מקסימה שצריכה קצת יותר להיות קשובה לעצמה ולנסות לעשות דברים קצת אחרת .
תשובות להכל לא אוכל לתת לך, תשובות ופתרונות את תוכלי למצוא בתוך עצמך .
לאף אדם אין חיים קלים ואומרים שהחיים הם לא גן של שושנים אבל הם כן, רק לפעמים דוקרניים במיוחד .
ולגבי המפקדת שלך - היא מעיזה לקלל אותך ? את יכולה לקבול לה את הצורה, חצופה !
לגבי האקס שלך, הבנתי מהאשכול הקודם שנפרדתם כשהוא עדיין אוהב אותך, אולי את פשוט מאוד חסרה לו ?
שנה היא תקופה ארוכה, אולי תנסו לדבר ולפתור את המצב הלא נעים שנקלעתם אליו ?
ולגבי הידיד ה"טוב", מלכלך ? -הוא המלוכלך, ידיד טוב הוא ל-א ! (וזה מה שבטוח !)

לסיכום יקירתי -
תעשי בחייך סדר עדיפויות ורצוי שתעמידי בראשו את עצמך כי את הכי חשובה, את עצמך והשקט הנפשי שלך .
נסי לפתור את כל המצבים שנקלעת אליהם בצורה הכי טובה שאפשר, אם תרצי לפרט אשמח לתת את דעתי .
לאבד תקווה זה לא חלק ממה שהיה כתוב בחוזה החיים, להילחם על הטוב ביותר ולהגשים את עצמך, לשם זה את חייה .
ותהיי חזקה כי הדרך אמנם רצופה במכשולים אך ישנו אור בקצה המנהרה, הוא רק מחכה שתעברי את המסע ו'תרוויחי' אותו .
אני תמיד כאן בשבילך - בהכל, מתי שאת רק צריכה אל תהססי לפנות .

שמרי על עצמך וחייכי, זה יעזור להתמודד עם הכל בצורה אופטימית יותר
שלך,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 07-05-2005 בשעה 21:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:15

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר