לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-04-2005, 17:05
  tripleR tripleR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.05
רומאריו כבש במשחק הפרידה שלו

החלוץ הברזילאי בן ה-39 שחזר ללבוש את מדי נבחרת ברזיל בפעם האחרונה, כבש את השער השני בניצחון 0:3 על גוואטמאלה. רומאריו נפרד בסיום בדמעות: "לצערי זה נגמר, אבל אני שמח עם מה שהשגתי".

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
רומריו חוגג את השער שלו מול גוואטמלה (AP)

נבחרת ברזיל נפרדה הלילה (בין רביעי לחמישי) באופן סופי מאחד החלוצים הגדולים שלה בכל הזמנים, רומאריו, כשערכה לכבודו משחק פרידה חגיגי מול גוואטמאלה. רומאריו בן ה-39 בכה בהמנון הברזילאי ואף התכבד לכבוש שער בניצחון 0:3 של ברזיל.

ברזיל עלתה ליתרון כבר בדקה ה-5 משער של אנדרסון והכפילה את התוצאה בדקהה-17 כשריקארדיניו ניצל הדיפה גרועה של שוער גוואטמאלה מיגל קלי בכדי להגביה לראשו של רואריו שנגח באין מפריע לרשת החשופה. שער פרידה מהנבחרת עבורה כבש כל הרבה שערים חשובים בעבר. רומאריו עוד הספיק להחמיץ מספר הזדמנויות טובות לפני שכבש ושער נוסף שלו בדקה ה-26 נפסל בגלל נבדל. בכושר כזה, אולי עדיף שלא יפרוש מהנבחרת כל כך מהר. גראפיטה הוסיף את השלישי של ברזיל בדקה ה-65.

החלוץ הוותיק שפתח בפעם האחרונה בהרכב נבחרתו הזיל דמעות עם השמעת ההמנון לפני פתיחת המשחק והמשחק הופסק במיוחד בשבילו כשהוא הוחלף לקול תשואות 35 אלף הצופים בדקה ה-38 ולווה בירידתו מהדשא בבראנקו, ראי, ויולה ושחקנים נוספים מהנבחרת של 1994, בה הוא כיכב במונדיאל בארה"ב בדרך לזכייה של ברזיל בגביע. רומאריו, שערך את הופעת הבכורה שלו בנבחרת ב-1987 במשחק מול אירלנד, מתכוון להמשיך ולשחק בליגה המקומית בקבוצתו ואסקו דה גאמה.

"לצערי, זה נגמר", אמר רומאריו הנרגש בסיום, "אבל אני שמח עם כל מה שהשגתי בקריירה הארוכה שלי. אני רוצה להודות לאוהדים על הכל. זה רגע מאוד מיוחד עבורי. תמיד שיחקתי במדי נבחרת ברזיל עם כל הלב וננתי את כולי למען האוהדים שאני כל כך אוהב".
הכתבה נלקחה מ www.sport5.co.il
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר