לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2011, 16:00
  חובש ותיק חובש ותיק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.11

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ofirms
שלום,אני חייל לוחם,משרת במבצעית בשטחים.

די חדש במבצעית,סיימתי מסלול סוף אוקטובר והגעתי לקו חי''ר.
יש לי בעיה שאני לא מסוגל כבר להמשיך איתה..קשה לי שם,עם השמירות,טחינת צעירות מטבחים,משימות בלי הפסקה,מסתכל בשבצ''ק ורואה כמה משימות יש לי ועולות לי דמעות בעיניים..

אומרים שאני אפסיק לטחון צעירות אחרי שני מחזורים (8 חודשים),אני לא רואה את עצמי מחזיק מעמד ככה שמונה חודשים.
לא רוצה להיות ג'ובניק,אבל במצבי הנוכחי כלוחם,אני לא יודע אם אני מסוגל להמשיך.
יותר מדי משימות,עייפות,קנאה באחרים (יותר מהכל),באסה כל הזמן. יש רגעי אושר וסיפוק מעטים,אחרי מעצר או אפילו מחסום,תקווה כזו שבאמת עשית משהו.

צריך להזכיר שיש שם חבר'ה סה''כ טובים,בלי זובורים ובלי שטויות,אבל בכל זאת לא מרגיש מספיק חיבור עם החבר'ה שם,לא מספיק מגובש..אני פשוט מרגיש שיש גבול לסבל,אני מרגיש שנחלשתי מנטלית מהגיוס, שכבר לא יכול לזוז מטר... כבר אין לי כוח ל4/4 מטבחים שבאמצע עבודות עם הסרס''פ,או בלת''ם שמחזירים אותך מהבית.

באמת שאני לא רוצה להיות ג'ובניק,ויש רגעים שאני שמח בתפקיד שלי,אבל בכל זאת,זה מעייף וזה שביזות רצינית ומה שאני רק מחכה זה שייגמר ה17 ואני אוכל לקבל את ה4 יום האומללים שלי בבית.

באמת שרציתי להיות לוחם,נפצעתי וחזרתי לשירות קרבי והיום אני חושב שאולי עשיתי טעות.

רוצה לשמוע מה דעתכם,ופתרון לבעיה שלי,אשמח אם תרחיבו,תרחיבו ושוב תרחיבו כי זה חשוב לי...

תודה

שמה זה לא קל להיות צעיר.. במיוחד בפלוגה מבצעית , בשנים האחרונות המצב שונה הרבה יותר קל לצעירים , אין הנפצות של ותיקים/רס"פ הכול הרבה יותר מבוקר (וטוב שככה) , אבל עדין המצב לא קל לעשות4/4 ש.ג מטבח ואחר כך לישון 4 שעות ועוד לעלות 8 שעות משימה - יש כאלה שיותר קשה להם עם זה.

בפלוגה טובה הצעירים יעזרו אחד לשני(אם זה במטבח) וישבו איתך בש.ג או בעמדה חלק מהשמירה(ברור לי שזה לא קורה בכול פלוגה).

מה שאני יכול להגיד לך שזה עובר מאוד מהר ותחשוב כמה אנשים עברו את זה לפניך וכמה יעברו את זה אחריך..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:33

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר