לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-11-2011, 12:56
צלמית המשתמש של fritz2
  fritz2 fritz2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.07

אני רואה שנעשית מומחה להוצאת הדברים שאני רושם מהקשרם, אז ברשותך -

לגבי הציטוט הראשון -
השאלה הכי חשובה מבחינתי ששאלתי את הבחור. האם הוא מביא בפנינו רק את התחושות הקשות שלו כפי שהוא רואה אותן, או שהוא פונה לאחר שכבר נמצא בטיפול מקצועי, והשאלה היחידה שלו היא מה הוא צריך להגיד לקב"ן. זה לב האשכול.

לגבי הציטוט השני -
כמובן שהוצאת אותו מהקונטקסט המתאים. שאלה מאוד ישירה, שנועדה לשאול את הבחור האם הוא פשוט מרגיש שהוא מפחד מהשירות הצבאי שלו, וזו הסיבה שהוא מחפש דרכים לצאת מהצבא.

לגבי הציטוט השלישי -
כן, שאלתי אותו האם הוא מאיים בהתאבדות, או מרגיש שהמצב יגיע לרמה כזו, או ששקל כבר לעשות זאת.
כשהוא פונה לפורום הזה לעזרה ואומר ש"התוצאות לא יהיו טובות", אני רוצה לדעת האם הכוונה בלסרב לעלות על האוטובוס ביום הגיוס, או במשהו קיצוני יותר.

עד עכשיו, כל מה ששאלתי אותו היה במקום. מאוד.
מכיוון שאני לא מתכוון לענות לך יותר וכבר עזרתי לפותח האשכול בדרכים אחרות, הנה כמה פרטים מעניינים לידיעתך ולידיעת כולם מדוע שאלתי את השאלות הללו, ואיך פעלתי בנושא. אם אתה חושב שיש עם זה בעיה, אנא פנה לאחד המנהלים.

אחרי שנפתח האשכול ושאלתי את השאלות, התשובות שקיבלתי הדליקו אצלי נורה אדומה.
אח"כ, ולמרות שהיה יום שבת, התקשרתי לפסיכיאטר ממשרד הביטחון, שגם אני מטופל אצלו בעקבות אי אילו אירועים שקרו לי בתור קצין בלבנון השנייה. היחסים הטובים שלי איתו מאפשרים לי להרים אליו טלפון סתם ככה, בשבת.
הפסיכיאטר הזה גם משמש כקב"ן. אמנם לא כזה שמקבל אליו מלש"בים, אבל הוא כן נמצא בראש הפירמידה של גורמי ברה"נ בצבא ובמשרד בכלל.
תיארתי לו בין היתר את המצוקה של הבחור, והוא שאל אותי האם הוא מטופל כבר.
מה שעניתי לו הוא כבר לא עניינך, ולאחר ששמע את הדברים אמר שכדי לקבל את מלוא תשומת הלב, על הבחור להגיע עם מסמכים מתאימים שמפרטים את הבעיה שלו לפגישה.
להתראות, שבוע טוב, הסתיימה השיחה.

זה נחמד שאתה מסובב את המילים שלי כאילו שטענתי שלא יתייחסו אליו בכלל אם לא יבוא מגובה במסמכים.

זה פורום שאלות ותשובות של אנשים עם בעיות רציניות, שמחפשים תשובה רצינית ועניינית לבעיות שלהם.
אם מישהי רושמת שהיא מתלבטת אם היא רוצה בכלל להיות קצינה כי מתייחסים לא יפה לקצינים בגדוד שלה, אז ועוד איך אני אגיד לה שתשקול שוב למה היא רוצה בכלל להיות קצינה.
לא נועד להתנשאות על מישהו, אלו תשובות חדות שלא הולכות מסביב.
אתה חושב שאני עושה נזק למישהו בתגובות שלי? אמרתי לך, פנה למנהלים.
יכול להיות שמה שאתה כותב זה נכון, זה לא אומר שמה שאני כותב זה לא נכון. תפנים.
כמו שעזרו לי כשפניתי לפורום הזה ואחרים בשעת מצוקה, ואנשים טובים התייחסו במלוא הרצינות לבעיות שלי, ככה אני עוזר היום לאחרים.

לאור מה שכתבת לי, הרשה לי לתמוהה כיצד בחור בדרגת x מוצא כל כך הרבה זמן פנוי בשלוש שנים האחרונות לצבור כל כך הרבה הודעות בפורום.
זו שאלה רטורית, את המסקנות אשמור לעצמי.

נערך לאחרונה ע"י fritz2 בתאריך 13-11-2011 בשעה 13:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר