לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2011, 05:53
  dhauser dhauser אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.08
פניה ליוצאי גדוד 79 בתקופת מחלמת ההתשה

שלום לכולם

בהנחה שחלק מחברי הפרום הזה ואחרים היו חיילים בגדוד 79 או מכירים כאלו שהיו , אני מביא כאן פניה של יהודה בריל שהיה מט"ק בגדוד. יהודה מעוניין ליצור קשר עם חיילים ומפקדים אשר שרתו בגדוד בשנות מלחמת ההתשה. מצורף מכתבו של יהודה ודרכי ההתקשרות
תודה
דוד

שלום לחברים.בתאריך 21.10 ביום שישי נערך בלטרון הכנס הראשון של חיילי גדוד 79 במלחמת ההתשה.הגיעו עשרות חברים.בכנס הצגתי את מטרותי והן:א)תיעוד הגדוד שאני מתעד לאחרונה כדי להעלות אותו באתר האינטרנט של החטיבה לה היינו שייכים כולל אוסף תמונות.ב)ספר שאני כותב על התקופה הזאת ובו פירוט יותר מדוייק על האירועים בגדוד ובקו התעלה,סגל הפלוגות,ואוסף צילומים.ג)הנצחת לוחמי השריון ששרתו בגדוד ונפלו במלחמה.בתום הכנס נבחר וועד מייצג לגדוד ובו ארבעה חברים.המטרה הראשונית שלנו היא למצוא את לוחמי הגדוד ששרתו במלחמת ההתשה,ולהעלות אותם על דפי-הקשר.אני פונה לכל החיילים והמפקדים ששרתו בגדוד 79 במלחמת ההתשה בין בשנים:1968-1970 ליצור איתי קשר על מנת להירשם לדפי הקשר ולהיות שותפים בתוכניות, ובעשייה.ככל שנהיה רבים יותר,נצליח יותר.ברעות שריונאים.יהודה בריל.0523705157 yehuda.brill@gmail.com

נערך לאחרונה ע"י dhauser בתאריך 15-11-2011 בשעה 06:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר