לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2011, 13:39
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

המשל הזה זכור לי עוד מפעולה של הנוע"ל כשהייתי בט'

אני גם מאמינה שהשינוי מתחיל בקטנה. כל אדם לעצמו, ואני מקפידה שאני בחיים שלי אשים לב לדברים הקטנים האלה (לקום באוטובוס, להרים משהו שנפל לאחר, לסייע בקטנות..) אבל אני נתקלת לפעמים בציניות ובהרמת גבה, לרוב מצד המשפחה שלי

הכל טוב ויפה על הדף. אני מכירה לא מעט אנשים שאוהבים לצטט סיסמאות מאוד יפות, אבל במבחן המציאות לא עושים כלום. ובתכלס, מה הכח שלנו לשנות אדם? פעם אחרונה שניסיתי לחנך אדם שזרק את הכוס משקה שלו באמצע הרחוב, זה נגמר בצעקות "אז תהרגי אותי! אני כבר אדם מת!! למה שלא תהרגי אותי??".

אז איך מתקנים את האדם?

מטרת הפעולה בזמנו הייתה חשיבות החינוך מגיל צעיר, ע"י תנועות הנוער, ואיפה אנחנו, המדריכים של שנה הבאה, נכנסים לתמונה. אז הצעה אחת היא באמת לחנך מגיל צעיר. השנייה היא בסדר גודל קטן למדי, שזה קומץ אנשים שמחליטים לקחת אחריות.. אולי גם להשפיע על חבר או שניים מהסביבה הקרובה שלהם. אבל בסופו של דבר, אלו שבאמת צריכים להפנים את המסר, לא באמת יישמו.. כך שנותרנו עם קומץ אנשים טובים שהופכים לאנשים טובים יותר, והחארות ממשיכים בשלהם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:07

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר