לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2011, 21:06
  AJ-47 AJ-47 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.08
אז מה היה לנו

[QUOTE=יוסיפון]יח"צנים של XM25 מנסים לספר שכבר מייצרים עבורו תחמושת שתהיה עדיפה על תחמושת 40 מ"מ הקיימת, ועוד ייצרו עוד תחמושת טובה יותר שכבר נמצאת בפיתוח.
אשרי המאמין.
כל שיפור שניתן לעשות ל-25 מ"מ ניתן לעשות גם ל-40 מ"מ כך שאת הפער בין היכולות של שני הכדורים לא סביר שאפשר לסגור.

על חיבור של כוונת MPRS לMGL (האבא של M32) מדברים כבר הרבה שנים, אבל אלו שמדברים לא ביצעו ניסויי היתכנות... עד כמה שאני שומע הדבר הזה לא ישים הנדסית.
קשה לי להאמין שזה לא ניתן לביצוע. ישנם שתי אפשריות שאני מכיר שצריכות לעבוד. ST.Kinetics 1 ו-ריינמטל פיתחו קייט שניתן להרכבה על כל מקל"ר' כולל ה-MK-19 העתיק שלנו. הקייט כולל: מחשב כמו ה-MPRS והתקן לתיכנות הכדור שמותקן בקצה הקנה. ניתן לראות את ההתקן בקצה הקנה של המקל"ר שבתמונה. המחשב מעביר נתונים לגבי הטווח בזמן שהכדור עובר בקנה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
2. אותו מיתקון שנעשה לM-16 על מנת לחבר עליו את ה-MPRS ניתן לדעתי לעשות גם על MGL. נכון שיש לו 6 תאים, אבל רק נוקר אחד. בתמונה למטה ניתן לראות כיצד הדבר נעשה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

כל הכתוב בא להבהיר שלע"ד ה-MGL עדיף על ה-XM-25, מה גם כאשר הקיצוצים בתקציב הבטחון יגיעו, לדעתי הפרוייקט של ה-XM-25 יבוטל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:19

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר