לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-01-2012, 07:10
  AJ-47 AJ-47 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.08

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קרן-אור
[/right]

מערכת DAS של ה- F35 משמשת בעיקר להתראה. היא רגישה יחסית, כוללת עיבוד אות מורכב כדי להפחית התראות שווא, אך הרזולוציה שלה מוגבלת. היא יכולה להחליף חלק מ-"מערכת הראייה שמותקנת באף המסוק " (את ה- PNVS ב- TADS/PNVS), אבל היא לא מאפשרת להבחין בפרטים שנדרשים בד"כ לפני ירי. לכן גם ב- F35 יש מערכת ראיה נוספת המשמשת לתקיפה: EOTS.
אני מבין קטן במערכות אלו, אבל לפי הווידיאו שניתן לראות בקישור השני, נראה שהמערכת יודעת לבצע את הדברים הבאים:
1. המערכת מגדילה את המודעות הסביבתית של הטייס, ומכיוון שהיא יכולה לעבוד ברשת, מבנה של מטוסים יכול לייצור תמונה טובה של כל מה שנמצא מסביבו.
2. המערכת בהחלט יכולה לבצע ניווט יום ולילה.
3. המערכת מסוגלת לאתר שיגורים ולעקוב אחריהם.
4. יכולה לוודא את נקודת השיגור של טילים או תותחי נ"מ, ולשגר לעומתם חימוש זה או אחר.
אני יכול להניח ששילוב של מערכת זו עם מערכת ה-EOTS בהחלט ישפרו את ביצועי המטוס.

אשר לאפאצ'י, יעברו עוד הרבה שנים עד אשר נראה מערכת כזו מותקנת ע"ג האפאצ'י, ורק אז נראה מה בדיוק ניתן להחליף, אבל כמו שאמרת, מערכת ה- EO DAS תוכל להחליף את מערכת ה-PNVS.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
לגבי "איתור שיגור בפלורידה ממטוס מעל מרילנד"-
זה משגר חללי (SpaceX's Falcon 9 launch vehicle ). קשה להשליך מזאת על איתור מטרות פחות בולטות, כמו בני אדם, טנקים או אפילו טילי נ"מ. נאמר, אם אני רואה מת"א שיגור שמתבצע מפלמחים- זה לא הופך אותי למע' תצפית לטווח של 20 ק"מ.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:47

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר