לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --אודיו וקולנוע ביתי - רסיברים - HTPC - סטרימרים - DVD - טלוויזיות - סוני - פלזמה - LCD - דנון - OLED - Blu-ray - אינטרקונקט - הרמן/קרדון - כבלים אופטיים - מחברים איכותיים - טושיבה - מונסטר כבל - רמקולים - סאב-וופר - מגברים - מגברי מנורות - CLASS D - מקרנים - DLP - מסכים דקים - מרחק מומלץ ממסך - פיוניר - מרנץ - InFocus - Denon - Pioneer - Cabasse - Monitor Audio - IGH בית חכם - Kipsch - Boston Acoustics - Sennheiser - shure - speakercraft - - - - -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אודיו וקולנוע ביתי
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-04-2012, 19:46
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02

עדכון: המערכת שקיבלתי מהחבר לא ענתה לציפיות שלי (מדובר במוצר שהוא אפילו לא מוצר מדבקה) ולכן נאלצתי להחזיר לו את המערכת.

החלטתי ללכת על הMicroLab SOLO7C, הנה קישור לזאפ:
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=724685

מדובר ברמקולים רצפתיים למחשב, הביקורות מפרגנות ואני חייב להסכים, הם גם מתאימים הרבה יותר לסלון מרמקולים רגילים של מחשב מבחינת עיצוב (למי שיש את המקום, הם גדולים מאוד וכבדים מאוד), איכות הצליל מעולה (מבחינתי לפחות, אני לא אודיופיל אבל עם יכולת הבחנה גבוה משל המשתמש הממוצע)

הם באים עם שלט (שוב, יתרון גדול לסלון) עם אפשרות שליטה בבאסים ובטראבלים, מה שמאפשר לי לשנות במהירות הגדרות כשעוברים מסגנון מסויים לאחד אחר (ממשחק כדורגל למוסיקה, לדוגמא)

בשורה התחתונה מדובר בפתרון טוב מאוד לרמקולים לשימוש כללי בחדר גדול, חשוב להדגיש את זה שהסלון שלי הוא חדר ולא סלון אמיתי, אני לא יכול להתחייב על האיכות כשמדובר בחלל פתוח יותר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:59

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר