לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-04-2012, 18:46
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
אם עד עכשיו הייתה השארה שאולי זה נועד לכישלון,והעדפתי להמשיך ולנסות,עכשיו הכל נראה לי

עוד יותר בעייתי.
כמו שסיפרתי באשכול אחר פה,לפני שבועיים היא חלתה במחלת הנשיקה,החום כבר נעלם.אבל עדיין יש לה עייפות כבדה וחולשה והיא לא מוכנה בשום פנים ואופן שאני יבוא לבקר אותה.
אתמול הייתה לנו שיחה בסמסים שלא כלכך עודדה אותי,הנה היא:
היא:אני הולכת להכניס הרבה שינויים לחיים שלי,בכל תחום אפשרי,אני מקווה שהבנת שאני מתחילה ללכת לישון כל יום ב9-10 ושאני לא יוצאת יותר בחמישי ובמוצ"ש ומעכשיו אני אראה אותך רק בימי שישי.שזה לא יבוא לך בהפתעה,אני הולכת לעזור לגוף שלי לחזור לעצמו וזה יגבה מחיר חברתי
אני:אני לא בטוח שזה הזמן לדבר על זה עכשיו,אני אצטרך לקבל בזמן הקרוב את זה שאת תשובה ושאין לך כוח,אין לי ברירה..אבל לקבוע מעכשיו שבאופן קבוע ניפגש רק בימי שישי לדעתי זה קצת מוגזם,את חלשה כרגע ואני מקבל את זה לגמרי שאת ככה.
היא:זה לא כרגע,זה יהיה 8-9 חודשים במקרה הטוב,אני לא מתכוונת לצאת אחרי יום בבסיס או בערב שלמחרת יש לי בסיס אם אם יש לי 8 שעות שינה כי אני קמה מאוחר,זה בדיוק מה שהוביל אותי למצב הזה..הטירוף בין החיים לצבא
אני:אנחנו נתגלגל ביחד עם בסיטואציות שיהיו ומה שצריך לעשות נעשה ביחד
היא:יש לי 11 חודשים ברוטו עד שאסיים את הצבא ואז החיים שלי יהיו נהדרים
אני:נכון,אבל ברגע שתתחילי לחיות חיים נורמלים ושיפסיק לך הלחץ בבסיס,יהיה לך יותר זמן וכוח לעצמך,שזה הכל כולל הכל,כשתצאי מזה אנחנו נשב כמו שצריך ונראה איך אנחנו מתקדמים..זה לא שיחה לסמס השיחה שעשינו עכשיו
היא:אין כאן מה לשבת,אני לא רואה פיתרון אחר חוץ מזה,אני לא נכנסת לפלונטר הזה שוב,גם אם זה אומר להפגש פחות עם חברים ואני מקווה שאתה איתי בקטע הזה
אני:אל תהיי בלוק,אבל אני לא בטוח שקשר יכול להתבסס על כמה שעות בשבוע ביום אחד,ששנינו נצטרך להתחלק בזמן הזה עם עוד אנשים שסובבים אותנו,לי יש חברים,לך יש חברים,את לא צריכה להעניש את עצמך בגלל התמוטטות,לא אמרתי לך להיות כמוני שהולך לישון קבוע ב1-2 בלילה ובקושי קם ב6 וחצי בבוקר
היא:אני לא מתכוונת לצאת באמצע השבוע או כשלמחרת יש לי בסיס,יש שישי בבוקר,צהריים,שבת בצהריים,לא חסר מתי,קיבלתי את ההחלטה הזו לגבי החיים שלי.תהיה מודע אליה כהנחת מוצא,העלתי את כל הפתרונות שיש לי,אני לא אמורה להלחם בך כדי שתבין שזה פוגע בי
אני:גם במעגל חיים שלי דברים השתנו בשבועיים האחרונים,את לא צריכה להלחם בי,אנחנו צריכים להבין אחד את השני בקטע הזה ולהחליט ביחד איך מתקדמים,בואי לא נסובב את הגלגל 180 מעלות ישר.סבא שלי נכנס לבית אבות,וגם הסבתא השנייה.אם עד היום היה לי קשה להשיג אותו מההורים בימי שבת בגלל כל המצב שם,אז מעכשיו זה הולך להיות עוד יותר קשה,ואל תשכחי שאת לא נוהגת.
היא:כן נסובב אותו,אני לא יוצאת בימים האלו,קח את זה כנתון מוגמר.
אני:זה לא שיחה לסמסים
היא:טוב נדבר על זה,הכל כואב לי,אני מתנתקת.

זה אחד הדברים היותר מגעילים שיכולים לקרות אם זה יצטרך להגמר בגלל המחלה הזו.
אם כל ההבנה שלי למצב שלה,וכל מה שיש לי אליה,ויש לי המון.אני לא חושב שקשר יכול להתבסס על כמה שעות בפעם אחת בשבוע כשבטח לא תמיד זה יסתדר-לי יש חברים,לה יש חברים.וכל הבעיות שיש ברקע עם אמא שלה.
איך שהיא רוצה לנהל קשר זה מתאים לקשר עם מישהו שגר בבניין ממול שהיא יכולה לראות אותו מתי שהיא רוצה עד 9-10 בלילה,ואחד שאמא שלה לא תגיד עליו"אני לא מכירה אותו הוא לא בא אלינו הביתה".אבל איך תכירי אותי?איך?!?
למה למה הכל כלכך מסובך,למה?!?
מילא אמא שלה לא הייתה ברקע כלכך,אז היינו יכולים לשבת בבית בחדר עם איזה סרט ולהרדם אפילו ביחד.פיתרון של לישון אחד אצל השני נראה לי כלכך רחוק ולא ישים עם כל ה"השגחה"הזו שאמא שלה שמה עליה.איפה האינטימיות שלנו בכל הקשר הזה?אני לא מדבר בכלל על כיוון של סקס,זה לא מעניין בכלל כרגע.אבל עם כל המצב הזה שיש לה עכשיו,גם פיתרון של"נשב בבית נראה סרט ונירדם אחד עם השני"יכול להיות כלכך טוב,וזה כלכך לא הולך לקרות.
אני מקווה שאת כל מה שהיא אמרה אתמול זה היה מתוך חולשה ריגעית וכשהיא תצא מזה עוד מעט היא תדבר אחרת.אני לא רוצה שזה יגמר בגלל זה,אבל יש פה יותר מידי נתונים שאם יתבררו כאמיתיים,זה בהחלט יכול להגמר בגלל זה.יכול להיות שהיא פשוט לא בנויה לקשר.אני יודע שלפחות אם כל הנתונים האלה אמיתיים,אני לא בנוי לקשר שיראה ככה.
בנתיים הכל דיי תלוי באוויר,עד שלא נוכל להפגש נורמלי לא נוכל לדבר על זה כמו שצריך,ואי אפשר לדעת כרגע כמה זמן המצב הזה עוד יימשך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:21

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר