לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-02-2012, 21:27
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02

הנני כאן.

כמה דברים, דבר ראשון מומלץ להיכנס לקישור הזה כדי להבין שאם הייתי מגיב מהר יותר ומונע ממנו כניסה זה רק היה מכניס אותי ליותר כאב ראש:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...221#post4007730

עוד משהו קטן כדי לשמור על הגינות - הכניסה שלו לביניין הייתה מאושרת (לא יודע איך זה במקרים אחרים) אז דווקא בזה הוא לא עשה משהו לא חוקי (יש חברה שמנהל את האחזקה בביניין והוא נכנס באישור)

בקשר למקרה שלי - הניתוק היה מכוון, לקח לו שנייה להחזיר לי את החיבור אחרי שהוא יצא מהדירה. אם הוא תיכנן לעשות ניתוק יזום של לקוחות כדי להתקין פילטרים אני מצפה מחברה שמכבדת את עצמה לשים שלט יום לפני או באותו יום שעלולים להיות ניתוקים יזומים - כפי שכתבתי שם הייתי צריך חיבור רציף לצורך לימודים, יכלתי להתכונן אחרת אם הייתי יודע שיהיו ניתוקים, הסתבר לי בדיעבד שהם היו בביניין כל השבוע (סיפור בהמשך).

כשהוא נכנס לי לדירה הייתי המום, כמובן שבדיעבד הייתי מתנהג אחרת (בעיקר מקליט את כל מה שנאמר ואת ההתנהגות שלו) הוא פשוט התפרץ לי לתוך הדירה בלי לבקש רשות ובלי לתת לי הזדמנות להגיד את דעתי או להתנגד, התגובות שקיבלתי מהנציגים של הוט הפריעו לי יותר - החברה פשוט הגנה על ההתנהגות הפושעת של הנציג שלה, אף אחד לא ניסה אפילו להתנצל (חוץ מנציגה יחידה שלא הספיקה לעבור שטיפת מוח אבל עברה אותה אחרי ששמה אותי בהמתנה של כמה דקות)

וסיפור של שכנה אחרת באותו שבוע - הנציג הציג את עצמו כאיש אחזקה של הביניין, היא התעקשה שהיא לא מכירה אותו ואחרי הפעלת לחצים הסכימה להכניס אותו, רק אחרי שהוא נכנס הוא הזדהה כנציג של הוט וחיפש טלוויזיה, שהוא לא מצא אותה הוא התכופף מתחת למיטה כדי לראות שהיא לא מחביאה טלוויזיה, מיותר לציין שגם היא הייתה המומה לחלוטין ולא ידעה איך להגיב ובטח שהיא לא נתנה הסכמה לחיפוש בדירה שלה.

מאז רק שמעתי עוד ועוד סיפורי זוועה, כמו חבר שכשגר בתל אביב הנציג דפק בדלת בזמן שהיה במקלחת, פתאום הוא ראה אותו מציץ לתוך החלון של המקלחת בזמן שהוא מתקלח.
לא חסרים באינרנט סיפורים על ילדים שהיו בבית והנציג איים שאם לא יפתחו יתבעו את ההורים שלהם (כמובן שזה אינטרנט ואני לא יכול לוודא שהסיפור אמיתי, אך לצערי יותר קל לי להאמין לאדם אנונימי מאשר להוט)

דרך אגב, לצערי כיום אני שוב לקוח של הוט, אבל זה לא מרצון - אני גר בקיבוץ ושם הוט הם האפשרות הייחידה, חלק מהחוזה כולל חיבור אינרנט, כמה ערוצים וטלפון, אין לי בחירה לא לקחת את זה, מה גם שהמחירים הרבה יותר טובים ממה שאני אוכל להוציא לבד.
ההבדל העיקרי שפה ביני לבין הוט יש את הקיבוץ והייחס שונה לחלוטין בגלל זה.
מה שבטוח שכלקוח פרטי עדיין אין לי אף כוונה להיות לקוח של הוט.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:08

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר