לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2012, 13:22
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile

אני בטוחה שברור לך שאת פאמילי גאי אפשר להחליף בעשרות דוגמאות אחרות [=
אני מעדיפה להאמין שתפקיד האישה בעולם הוא לא להיות יפה, אלא להיות מה שהיא בוחרת להיות. משמע, אם היא רוצה, היא יכולה לבחור שלא להיות יפה או לא להתנהג לפי מה שמכתיבים לה, ולא רק לבחור במה היא תרצה לעסוק וכמה ילדים היא תרצה ללדת. אני גם די בטוחה שרוב האוכלוסיה שחיה בעולם המודרני תסכים עם זה במודע (גם אם בפועל תתנהג בצורה אחרת לחלוטין שלא במודע). הבעיה העיקרית היא שנשים לא מנצלות לחלוטין את אפשרות הבחירה שניתנה להן. זה דורש יותר מדי מחשבה ותשומת לב לפרטים. זה דורש להבין שבעצם, השובניזם שנלחמנו כ"כ קשה נגדו כשרצינו להצביע וכששרפנו חזיות, בכלל לא נעלם הוא פשוט שינה צורה והתפתח למשהו אחר מסווה יותר אבל בעייתי לא פחות.
סיבה נוספת ש"חתיכים\ות" נמצאים "בחוץ" הרבה פעמים לדעתי היא גם כי יש אנשים שמאוד נרתעים מזה. אומרים לעצמם מראש "הוא כ"כ יפה, הוא בחיים לא יסכים לצאת איתי והוא בחיים לא יאהב אותי." מה שגורם בסופו של דבר לכך שהחתיך או החתיכה מוצאים את עצמם לבד.

לגבי החוסר בטחון, כתבתי את זה כבר הרבה פעמים בפורום. זה עניין שהוא לגמרי ניתן להגדרה מחדש. ברגע שמתנהגים כאילו השמש זורחת לך מהתחת, אנשים אחרים יחשבו שזה נכון.
באופן כללי, אני אעדיף את החתיך הורס שרודפות אחריו המון בחורות (בהנחה וכל הקריטריונים האחרים תואמים למה שאני מחפשת כמובן) כי זה מאתגר יותר וגם מתוך עניין עקרוני. גברים ברוב המוחלט של המקרים, מתעניינים בי קודם כל כי אני נראית טוב ולוקח להם יותר זמן לשים לב שהו! מסתבר שאני גם חכמה. ואם זה המצב, אז נאה דורש נאה מקיים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר