לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2012, 20:14
  משתמש זכר huckra huckra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.12
ילדי המזל- המשך!

ראיתי מה שכתבתם לי, והחלטתי לפרסם את ההמשך! אני מקווה שתהנו!

פרק 2
אבל, יש עוד תקווה. "החכמולוגים" ילדו עוד שישה ילדים שאף אחד לא שמע עליהם. הם נתנו חמישה מהם לזוג הורים ואמרו להם: " שימרו עליהם טוב מאוד, הם עוד יצילו את העולם. הם ילדי הפלא!".

אותם הילדים חיו חיים רגילים, רגילים יחסית. השמות שלהם הם: סהר, תמוז, ענבר, בועז וגילי. אבל הכוחות המיוחדים עדיין זרמו בדמם. סהר היה דוקטור בן 11 בלבד! תמוז היה הטכנאי הטוב ביותר בעולם, ענבר ובועז היו צמד אדריכלים מעולים וגילי היה אלוף אתלטיקה לילדים.

ומה איתי? אני הבן השישי בחבורה. כרגע אני סוכן ב-מס"ב (ראשי תיבות של: משטרה סודיות ביותר). בניגוד לחמישה האחרים שהיו בני 11, אני בן 10,000 שנראה כמו בן 11.

החבורה לא מכירה אותי, אבל אני מכיר אותם. טוב, הם מכירים אותי בתור יובל, החבר הטוב ביותר של סהר. המטרה של הארגון היה בהתחלה לעקוב אחריהם אבל עם הזמן הוא הפך לסוכנות ריגול סודית.

להורים שלהם קראו ג'ונתן וג'ני. ג'ונתן היה הסגן שלי, ומדען מפורסם מאוד. ג'ני הייתה ראש העיר של העיר הראשית של אורנוס, "אורני". אז איך הסיפור מתפתח?חכו ותגלו!
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:33

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר