לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-03-2012, 13:06
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile

1. מרשים כי זו אחת מנקודות המכירה הגבוהות של chromeos על חלונות, עלייה כמעט אינסטנט, וכן, אני אוהב שהמערכת עולה מהר (ויורדת מהר) כי זה חוסך זמן כשאתה צריך לזוז ואין לך זמן לחכות.

2. אני מבין שלא ניסית לשחק עם המערכת, הממשק נוח אפילו עם "צעצועי", יש לו את הנקודות הרעות שלו, אבל בתצורת העבודה הנוכחית בה הכול מתבצע מכפתור "התחל", אז למה לא להפוך את שולחן העבודה שלך לכפתור התחל וזהו? כבר שנים שאין לי אייקונים על שולחן העבודה ולכן זה שטח מאוד מבוזבז.

3. יש לUnix-ים למיניהם את הייתרונות שלהם, וכשהעולם יעבור לעבודה מול האינטרנט עם כל צעצועי ה html5 למיניהם באמת לא תהייה משמעות למערכת ההפעלה, אבל יש לי תחושה שלמרות הטענה שלך - תישאר עם חלונות.

4. אם windows phone הוא אינדיקציה, והוא אמור להיות, אז למתחרים (iPhone/android) מבחינת יציבות ומהירות אין תשובה נאותה למערכת הפעלה הזו

5. צעצוע - אני לא מבין על מה מדובר, הם הורידו את הממשק לזנות, טביעת האצבע של 8 קטנה יותר משל 7 (וכנראה גם משל XP), הם עדכנו מספיק דברים מאחורי הקלעים, אפילו מערכת הקבצים תהייה שונה, אז מצד אחד כשהמערכת מלאה בגרפיקה אה-לה-aero זה מעאפן כבד ודפוק וכשהמערכת נותנת לך רק ממשק נוח וקליל להפעיל מה שאתה רוצה זה גם מעאפן ודפוק?

פספסתי משהו?

אני לא מנסה לזלזל, להיפך, אני אשמח לשוע מה בדיוק התלונות כדי לראות אולי אני רואה דברים לא נכון ולכן אני מצפה לתגובתך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר