לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-03-2012, 07:18
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02

בקשר לתכנים, כמובן שזה עיניין של טעם וריח, אבל מבחינת סדרות הוט נמצאים כמה דרגות מעל, זה לא שגם שם אין שידורים חוזרים בלי סוף, אבל איך שהוא תמיד יש לפחות משהו אחד לראות ובנוסף יש להם כמה סדרות מופת שקולעות הרבה יותר לטעם שלי.

בקשר לממיר - יכול להיות שלי היה מזל ובאמת נפלתי על ממיר שלא עושה יותר מידיי בעיות, יכול להיות גם שאני לא רואה הרבה טלויזיה אז אני לא נתקל ביותר מידיי בעיות ואני בטוח גם שהעובדה שלא היה לי שום ממיר אחר של הוט לפני אז אני לא משווה את ההתנהגות שלו לממירים אחרים.

יש כמה בעיות שלי הן לא כל כך מפריעות אבל אני מכיר נטייה של ישראלים להפוך כל עכבר להר כשהם מתקשרים לשירות לקוחות: לפעמים הלוח שידורים נעלם לערוץ מסויים, היציאה מהוט vod (נזכרתי שאני צריך להתקשר לבטל) ומערוצי הרדיו היא מאוד סרבנית, לוקח לא מעט לחיצות כדי שזה באמת יעבוד, כשמקליטים או עושים start over לעיתים יש קפיצות במסך ועוד כמה בעיות קטנות, וחוץ מזה אני משלם הרבה פחות מכל לקוח ממוצע, זה יכול להסביר למה אני ותרן יותר

בעיה נוספת שיש לי עם הוט - הHD נחות משמעותית מזה של יס, הם נותנים תמונה עם רזולוציה נמוכה יותר ומבצעים לה חידוד מסויים שזה חרטא, זה יותר טוב משידור רגיל, אבל זה לא full hd ויצא לי לראות גם שידורים טובים יותר של 720p מאלו של הוט.

בשורה התחתונה, start over זה הדבר הטוב הייחידי שאני יכול להגיד על הוט - ביתר יס עולים עליהם, וגם בו לא חסר מקום להשתפר (למה אי אפשר להקליט בstart over???)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:38

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר