לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-04-2012, 18:02
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
בלי להכנס יותר מדי לעניין חוזה השלום עם מצרים, אני תוהה לגבי ה"קילקולים" המפורסמים

נדמה לי שהם מחווירים בהשוואה למה שאנחנו חווים כיום. ובכל מקרה, הרי האלטרנטיווה הייתה לבחור שוב במערך ששילטונו שפע שחיתויות אך 4 שנים קודם לכן.
ואגב, אני כמובן חושב שחוזה השלום עם מצרים כן היטיב מאוד עם ישראל. חלפו מאז למעלה משלושים שנה ובסופו של דבר ישראל באותה תקופה הייתה פטורה ממי שהייתה אויבתה העיקרית באותו פרק זמן שקדם להסכם. לשם כך ישראל שילמה בשטח שמעולם לא נתפס כחלק מארץ ישראל ושממילא נכבש מהמצרים. לא שלא יכול היה להיות הסכם טוב יותר-היו בהסכם לפחות 2 אלמנטים בעיתיים מאוד לעתיד-ההכרה בפלסטינם ו"זכויותיהם הלגיטמיות" והנכונות להכיר בעיקרון של "עד הס"מ האחרון" כולל פינוי ישובים. לא יודע אם בגין היה יכול להשיג יותר מזה בהתחשב בעמדותיו של ידידנו קרטר ובהתחשב בלחצים מתוך ממשלתו-בעיקר של ויצמן שהפך עורו באותם שנים. אבל אתה ופסטן כבר דנם בזה ממושכות. ספק אם יש לי יותר מדי מה להוסיף.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:03

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר