לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2012, 09:56
  משתמש זכר Mnemosyne Mnemosyne אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.07

בגדול אני יכול להבין את החשש שנוצר אצלך, אבל הבעיה שאתה מציג היא פתירה (לפחות בבסיס)

נתחיל מזה שכאשר הלכתי ללמוד באיטליה מצאתי שסגנון הלימוד שלהם והגישה למתמטיקה היא יותר לחשוב ולהבין, לפני שנגשים לפתירת שאלות, בתיכון ובאוניברסיטה הם מלמדים דרך חשיבה מתמטית נכונה, שממנה נובעת בקלות פתירת שאלות. (שסה"כ הופכות לישום הידע שרכשו)

אומנם בארץ לצערי זה לא כך, ואני כמוך ניגשתי ל4 יחידות מתמטיקה ובקושי יצאתי עם ציון טוב (בגלל מורים נוראים), אבל הייתה לי יכולת טובה מאוד לכתיבת שורות על גבי שורות של תוכנות למחשב, הייתי כותב בצורה יעילה, מיהרה ומוצא את הפתרון המתמטי בראש בסופו של דבר.

אבל הדברים הבסיסים במתמטיקה, תמיד עצרו אותי, וגיליתי את נפלאות המושג הבא: ארתמיטקה !
ענף מתמטי שהוא הבסיס לחישוב מספרים בכול הרמות, מחיסור עד שורש.
למשל, אני יכול עם נייר ועט לחשב לך כול שורש ריבוע בקירוב טוב לכול מספר, אני יכול לחשב לך כפל של שני מספרים תחת שורש (כול אחד מהם), כפל וחזקות ולוגים פשוטים, לדעת אם מספר הוא ראשוני, לדעת אם מספר מתחלק או לא ב2 / 3 / 5/ 7/ 11....

דברים כאלה הם בסיסים הם כלי מאוד חיוני, כשתלמד אותם, תוכל להשתמש במתמטיקה, זה כמו ללמוד שפה חדשה, דבר ראשון אתה לומד את האלפבית, ואיך להגות את צירוף האותיות. אותו דבר כאן.

אומנם כול זה דיבור יפה, ואתה תוהה לעצמך שזה יצריך ממך הרבה מאמץ וקורסים וכו', אומנם הטכנולוגיה של היום כולכך נפלאה, שאפשר ללמוד הכול מהמחשב.

ביוטיוב הבחור הבא, עשה סרטונים בהן הוא מסביר בצורה פשוטה וברורה הרבה דברים בתחום המתמטיקה(ובה הארתמיטקה), צירפתי לך לינק, תצפה בכמה סרטונים שאתה מעוניין ללמוד אותם, ואני מקווה שלפחות זה יעזור לך לחשב הנחה בסופר, או לעוזור לאח קטן בשיעורי בית וכו'

http://www.khanacademy.org/

תחפש arithmetic.

לעולם אל תגיד אני כך וזה מה שיש, אלא נסה לרדת לשורש הבעיה, תפוס חזק בעשבים השוטים ותלוש אותם, ובמקום תשים זרעים, שיהפכו לעצים שישאו פרי שיבא לך גאווה

יום טוב,
ולימודים נעימים !!
אמיל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר