לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-05-2005, 20:26
  tripleR tripleR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.05
אחיו של טלסניקוב נהרג בפעילות צה"ל

דן טלסניקוב בן ה-21, אחיו של קשר מ.ס. אשדוד, הוא החייל שנהרג הלילה בפעילות של סיירת צנחנים ליד טול כרם. ג'קי בן זקן: "זה כל כך כואב ועצוב". נאור גלילי: "דן היה אהבת חייו של ז'אן, זה קורע את הלב"

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אחיו הצעיר של ז'אן טלסניקוב, דן, הוא החייל שנהרג הלילה (בין ראשון לשני) במהלך פעילות מבצעית של סיירת צנחנים באזור טול כרם. דן היה אחיו היחיד של טלסניקוב, קשר מ.ס. אשדוד, שלמעשה גידל אותו לאחר שאביהם מת בנסיבות טרגיות כשז'אן היה בן 13.

דן בן ה-21, ששירת בסיירת הצנחנים, נהרג מירי פלסטינים לעברו במהלך פעילות צה"ל באיזור הכפר ציידא שליד טול כרם. חייל נוסף נפצע באורח קל בתקרית ופונה לביה"ח. כח הצנחנים, עם אחיו של טלסניקוב, עסק במעצר מבוקשים בכפר. במהלך חילופי האש נהרג בכיר בג'יהאד האיסלאמי וחברו נלכד - השניים הם האחראיים למותו של טלסניקוב הצעיר.

נאור גלילי, חברו של ז'אן טלסניקוב אמר: "הכרנו את דן כילד. הוא שיחק כדורגל וצפו לו עתיד גדול, לא פחות משל ז'אן. דן היה אהבת חייו של ז'אן, הוא היה כמו אבא שלו. זה כל כך כואב, שכל דבר בחיים מתגמד לעומת זה. ליוויתי את ז'אן כשעלה לבוגרים ובמהלך הקריירה בתקופה ששיחק בסקוטלנד. הכאב הוא עמוק. בשנים האחרונות לא ראינו את דן, אבל ז'אן הוא כמו אח, זה קורע את הלב והנשמה".

נשיא אשדוד, ג'קי בן זקן, אמר: "זה כל כך כואב ועצוב, כואב לי על ז'אן והאמא, זאת לא טרגדיה ראשונה במשפחה. לחשוב על ז'אן בקונוטציה של אבל זה אחד ההפכים הגמורים. הבחור לא משנה מה קורה, תמיד שמח וחיובי. זה כואב מאוד".

ז'אן טלסניקוב אמר היום: "כשאבא שלי מת שהוא היה בן ארבע אז הייתי כמו אבא בשבילו. הוא הקפיץ אותי לרכבת ביום שבת ומאז לא ראיתי אותו. הוא היה מתוק, אהוב ואוהב, הלוואי והיו לנו יותר בנים כאלו במדינה. הוא היה גבר במלוא משמעות המילה".
הכתבה נלקחה מ http://www.sport5.co.il/Articles/Ar...1&CategoryID=37
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר