לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-06-2012, 19:05
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08

למדתי בעבר.
תנאי הקבלה הם כמובן שונים בין הפקולטות. הם גם משתנים משנה לשנה, כתלות בביקוש.

אני מניח שידוע לך, שמלמדים שם מקצועות ריאליים בלבד (עם חריג אחד- תואר בכלכלה בתוך הפקולטה להנדסת תעשיה וניהול), הרמה נחשבת גבוהה מאוד, ובחלק מהפקולטות לגבוהה ביותר בארץ. למוסד יש גם שם עולמי ושיתוף פעולה עם חברות מקומיות ובינלאומיות כאחד, לגבי פיתוחים חדשים.

אני לא מאמין שיהיה לך יותר מדי זמן לחיי חברה, למרות שיש שם לכאורה תנאים טובים- בריכה, חדר כושר, קולנוע, פאב, סופר, מסעדות ובזמני אפילו סניף בנק וקופת חולים. הדרישות תובעניות וחלק לא קטן יאמר שהמבחנים נבזיים- לא תמיד קשורים לחומר, לעיתים מתבססים על משפט שנזרק באיזו הרצאה, ואני יכול להגיד לך אישית שפעם נשלחתי ללמוד מספר בגרמנית (שמעתי אפילו על מרצים זרים שבאים ללמד שם, כמובן באנגלית במבטא נוראי).

וכמה אנקדוטות- אין שם מבחר בנות משובח, פרט לפקולטה לאדריכלות וקצת בתעשייה וניהול. על פקולטות אלו יש סטיגמה של גייז.
בפקולטה למתמטיקה תתקשה למצוא צברים, ותשמע רוסית יותר מאשר עברית. בנוסף, הבניין שלהן היה בזמנו הגבוה ביותר בטכניון, מה שכמובן העלה שמועה שמשם מתאבדים כל הסטודנטים.
בהנדסה אזרחית אתה תשמע בעיקר ערבית מקבלנים לעתיד.
על הפקולטה לרפואה תשמע בעיקר בדיחות על רמת המתמטיקה שהם לומדים (תיכונית פלוס).

ובלי קשר, תמיד תשמע אנשים ממורמרים וחסרי חשק, אבל לדעתי הם פשוט אוהבים להצטייר כך.

ומילה של רצינות בסוף- המוסד זכה לשמו הטוב ולא בכדי, אם אתה יודע שאתה רציני ומוכן לקרוע את התחת, זה ישתלם לך בסוף.

אגב, על איזה מקצוע חשבת?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר