לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-07-2012, 20:27
  חובש ותיק חובש ותיק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.11
טיול בצפון בסופש

ערב טוב ,

השתחררתי לפני כמה חודשים ומאוד רציתי לעשות את שביל ישראל , בגלל אילוצים של עבודה פסיכומטרי והטיול הגדול זה כנראה לא יצא (אני חייב לעשות X כסף עד תאריך מסוים אבל זה כבר לא קשור).

מדי פעם אני מטייל עם חברים אבל זה תמיד בליווי רכב (פויקה בלילה בשילוב של קאייקאים וכוי).

אני מחפש יותר לטייל רגלי ללא מכונית... אני יכול לצאת בסופש (אני מסיים לעבוד אחרהצ בחמישי , ככה מתכנן על שישי שבת )

בגלל שעכשיו אני בקיץ אני מכוון יותר לרמת הגולן .

דיברתי עם חבר שמבין קצת בטיולים (דתל"ש) , הוא אמר לי שדבר ראשון לקנות מפה של רמת הגולן 1 ל50 אלף :
(מצאתי בהרבה חנויות האם מדובר על המפה -מפת סימון שבילים מנויילנת מס' 1 החרמון, הגולן ואצבע הגליל?)

ובגלל הוא הסביר לי איך זה עובד (לקרוא את המפה) .

השאלה שלי איך זה עובד בלי רכב?
האם יש תחבורה מרמת הגולן למרכז במוצ"ש? או אפילו לפני?מוצש זה קצת מאוחר, אני מעדיף לא לתפוס טרמפים כי אני פשוט לא רוצה להתבסס על זה (בתור חייל שבסיס האם שלו היה ברמהאף פעם לא יצאתי בשבת , מה שכן אני יודע שאני צריך להגיע לחצור הגלילית ומשם יש מלא קווים למרכז - אני צריך לאזור נתניה).

מבחינת ציוד הבנתי שצריך כמה דברים :
תיק טוב (לטיול כזה על כמה ליטרים לכוון? - אם מישהו יכול אפילו לכוון אותי למקום זול התקציב שלי לא מטורף)
מפה 1 ל50 אלף :מפת סימון שבילים מנויילנת מס' 1 החרמון, הגולן ואצבע הגליל (זאת המפה הנכונה? מבחינתי לא בעיה להשיג)

שק"ש לא בעיה , על מה עוד צריך לחשוב?

וכמובן עוד טיפים יתקבלו בברכה (אני מאוד חדש בזה ככה שאני בטוח שעשיתי סלט מהכול)

תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:36

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר