לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2012, 01:57
  משתמש זכר Vladin Vladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.12

לסדרה הזאת גם יש הפקה די גאונית והם יודעים לשווק את הסדרה יפה מאוד לפני פתיחת כל עונה וגם במהלכה, לכן אני חושב שמשתלם להם להפיק לפחות את הפרק האחרון, אם לא כל הפרקים של החצי השני, עבור בתי קולנוע. בנוסף לזה, הסדרה צברה לעצמה קהל מעריצים לא קטן שלא ימנע מלרכוש כרטיס לפרק איכותי באורך של סרט מלא. וכל זה בלי להזכיר שההפקה עצמה מאוד יקרה ומושקעת שמתאימה להפוך לסרט קיץ טיפוסי, שמושך אליו הרבה אנשים שרואים בסרטי קיץ כבילוי ראוי בתקופה זו. לדעתי יש להם את כל האמצעים וההצדקות להפוך את זה לסרט קולנוע.

מה שכן, יוזמה כזאת עלולה להפוך לכישלון טוטלי. כמה שזה קשה ליצור סרט איכותי - עוד יותר קשה לעשות המרה של סדרה איכותית לסרט כזה. הבמאי צריך לשים לב להרבה ניואנסים כדי לא לחרבן את התוצר הסופי.

עריכה: כשאני חושב על זה, הייתי מוכן שכל סדרת טלוויזיה תשודר בקולנוע תמורת תשלום משתלם. למשל אם היתה אפשרות לקנות מנוי לסדרה לעונה שלמה תמורת מחיר מוזל, זה היה יכול להיות אדיר. אני באופן אישי הייתי מוכן לקנות מנויים לסדרות ממש טובות כמו שובר שורות, הסמויה, הסופרנוס. בהתחשב שאני לא צרכן כבד של טלוויזיה, ואני לא רואה יותר מידי סדרות, אז אני מאמין שהיה לי יותר משתלם לרכוש מנויים כאלה מאשר מנוי להוט/יס. זה עסק שכולם יוצאים שמחים מימנו, חברות הפצה של קולנוע, בתי קולנוע, צופים, אבל לא חברות התקשורת.

אף פעם לא הבנתי למה הפקות הולכות עם הראש בקיר, כאשר הן יכולות להפיץ את היצירות שלהן בלי שהן יפסידו שום דבר ובסופו של דבר כולנו נצא מבסוטים מהעסק הזה, אולי אפילו ההפקות יהיו קצת יותר עשירות בזכות השיטה הזאת.

נערך לאחרונה ע"י Vladin בתאריך 02-11-2012 בשעה 02:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר