לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-01-2013, 23:03
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
כשהיינו סטודנטים אשתי קנתה ברגע של מחשבה סטודנטיאלית צמד כדים אתיופים ממכירה בשכונה

כשעברנו למרכז, הכדים הונחו אחר כבוד ב'סלון' וטיפ טיפה אחר כך הגיעה הבכורה [כן, כן גם כן 'זרוז' שהוציא את המיץ] וסדרי עולם החלו להשתנות. בתחילה התינוקת נראתה כתלויה לחלוטין בנו [ובעיקר באמא שלה ]. אי שם אחרי 7-8 חודשים היא כבר החלה לזחול אבל הכל נראה עדיין כ'אנדר-קונטרול'. ואז, הבחנתי שהגרביים השחורים עימם אני יוצא לעבודה הולכים ומתמעטים. לקח זמן עד ששנינו העלנו את הנושא אבל את החידה לא פתרנו גם כשמפלס כח הגרב הגיע למצב לקו האדום. ואז, בסבב נקוי אבק כלשהו נתגלה מאגר של גרביים מגולגולות ונקיות הטמון בתוך הכד האתיופי. מבחינתי היה זה הרגע שהבנתי כי דברים בבית יכולים לזוז גם אם זה שנינו שמזיזים אותם ושלגברת הקטנה יש השפעה פיזית על העולם ולא רק על שעות השינה שלו

הכדים האתיופים שהחלו לרטוט הועברו לגנזך המדינה וחזרו משם רק כעבור למעלה מעשור כשהקטנה שבצאצאים עברה את גיל ניעור הכדים. כרגע הכד הגדול מונח מאחרי מצד שמאל וחוכך בדעתו מה יהיה עליו לעשות כשיגיעו הנכדים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר