לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-08-2012, 10:41
צלמית המשתמש של b.a
  b.a b.a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.05

ציטוט:
במקור נכתב על ידי REB
לשמחתי צפיתי בסרט. לצערי - התאכזבתי. אני אפילו לא יודע אם התאכזבתי זו המילה המתאימה... אבל מה שבטוח הוא שרתחתי מזעם. על המדינה בה אני חי ועל עצמי.
ממש לאחרונה התקיים דיון בפורום לגבי השינויים שחלו בסדרת השבי וההכנות.
כעת אני רוצה להגיד שלמרות שאין סדרת שבי ביחידה בה שירתתי, הסכנה ליפול בשבי תמיד הייתה (ואף התממשה ב-73'), והיה לא מעט חומר כתוב על כך.
במשך 3 שנים בהן ישבתי על "ההר" לא הפסקתי לחשוב על הנושא הזה. עברתי שוב ושוב על החומרים (הישנים), חיפשתי אחר מידע נוסף והנושא הזה תמיד היה קרוב מאוד לליבי.
התנדבתי לשרת ביחידה ובתפקיד תוך ידיעה שאם אפול לידיים שלהם, וזה ייתכן, אהפוך לעוד אחד מ-"הסיפורים האלה"...
כעת נחשף פרצופה של המדינה ואני מגלה שטייס שלנו נחקר ולא זכה לאמון מצד גורמי הביטחון (סיפור השרייק) בעוד שהסאדיסט השפל הזה מסתובב חופשי ונפוח מגאווה.
אינני יודע מה הניע את "התימני" להגיע למפגש הזה ואכן ההגיון אומר שזו יכלה להיות רק תמורה כספית.
אבל אינני מקבל את הטענה שהוא משת"פ ולו רק מהסיבה שאם היה כזה לא היה מסתיר את שמו וזהותו של "אבו פיג'מה". בשלב הזה פשוט נשרפו לי כל הפיוזים.
לא ייתכן שאדם בעל זיכרון פנומנלי שזיהה וזכר כל אחד מהנוכחים בחדר לא זוכר את שמו של אדם אחד שעבד עימו שנים ארוכות!
החיוכים השפלים שלו והשקרים שפלט לאורך כל המפגש לא הוסיפו לו כבוד, וגם לא לשרותי הביטחון.
האדם הזה הוא נכס לשרותי הביון, שלנו ושלהם. אני יכול רק לנחש איזה תפקיד מילא בקיץ 2006 אם היה בארץ.
אחרי כתיבת שורות אלו נשארה אצלי התחושה שלא הצלחתי להעביר אפילו קצת ממה שאני מרגיש וחושב. במשפט אחד הייתי אומר שהכעס והתדהמה פשוט השתלטו עליי.

נ.ב. - אילו היה נשאר שם הייתי מקבל את זה בהבנה. כל צד במלחמה דבק במשימתו וחושב שהוא הצודק. הוא ביצע תפקיד שהאמין בו, אכזרי ככל שיהיה... מה שמפריע לי זה שהוא חזר לפה באין מפריע, נהנה מכל הזכויות של אזרח נאמן וחי חיים שלווים.

נ.ב. 2 - תמיד תישאר בי טיפת תקווה שאני טועה, והוא בכל זאת משת"פ והטלוויזיה שוב מילאה אותנו בשטויות. הלוואי.

קצת טישיו רך יועיל כאן.*

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:53

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר