לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2012, 17:33
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
אני שמח שזאת פחות בעיה של הבנת הנקרא ויותר זלזול בי

1. אני לא זוכר כלום, לא אני פיתחתי את מנגנון ה smart, אני מניח שגם לא אתה, אתה ניזון משמועות ומידי פעם שוכח את העובדה הזו.

מנסיוני הכללי עם מערכות מחשב וכתיבת תוכנה - הם משתפרים במשך הזמן. אתה כנראה אוחז בתפיסה שונה, שיהיה לך בהצלחה.

2. בחייאת אבוק, חששתי שתגיד שהפעלת תוכנה שרשמה לוג של דיווחי ה smart, אך לא, אתה פשוט בוודאות של 100% לעולם לא פיספסת שורה שקיפצה על המסך למשך כמה שניות, אם בכלל היסתכל על המסך כל פעם שהפעלת עת המחשב - אתה תותח.

3. לא זכור לי שהיללתי את WD או את סיגייט מעולם, לכל היותר העדפה אישית ללא אמירות גורפות כי מעולם לא היתה לי גישה לנתוני היצרן לגבי אחוזי כשל, לכן מעבר לביצועים ומחיר אי אפשר להיות פסקני.

גם לא זכור לי שהיללתי את XP (דווקא הייתי על ה 2000 די הרבה זמן ועברתי ל 7 די מהר) או את 7, כבר מספר חודשים אני משתמש ב 8 והיא מוצאת חן בעיני - תירה בי, אני אשם.

כונן של 80 ג"ב ביחס למה שמצוי כיום זה די קרוב לזבל. כונן של 1 ט"ב (מבוסס דיסקה) בעוד 5 שנים ביחס למה שיהיה אז יהיה זבל מזובל (בגלל המעבר של לטכנולוגיות הרבה יותר טובות).

אזכיר שוב, מקרב כל חברי הפורום הזה לי יש את מחשב העיקרי שמבוסס על לוח אם ב 6 שנים בערך, וכך היה גם במחשב הקודם -אז אל תבלבל את המוח על "חייבים לשדרג" וכיוצא באלה.

שוב, אשכול מטופש,

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:08

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר