לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2012, 16:52
  HHH55 HHH55 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.11
עזרה לגבי תפקיד כללי

אהלן חברה...
אז אני כבר כמעט שנה בצבא...
התחלתי בתור לוחם ואחרי בגלל בעיות ת"ש נאלצו להוציא אותי משמה... אחרי זה הועברתי למחלקת קשר במפקדה של הגדוד ושמה ביקשתי לשרת קרוב יותר לבית ולעשות תנאיים של שבוע שבוע על מנת שאני אקח שבוע שבו שאני אוכל לעבוד ולעזור בבית,ביקשתי אני הכי מעדיף טבח, חלק הדברים שבגללם קיבלתי עליהם ת"ש(ת"ש 3)השפיעו עליי באופן אישי, אם זה בשינה או בחיי היום יום ולכן הופניתי לקב"ן שהפנה אותי לפסיכאטר... הפסיכיאטר לא היסס והוריד לי פרופיל ל45 על סעיף נפשי למרות שלא רציתי, לאחר חודש בערך גם הועברתי לבסיס אחר, וגם העלו את הת"ש לת"ש 4 (לפני זה היה 2)...

העבירו אותי לא מזמן לבסיס קרוב לבית ובאמת אין לי מה להתלונן על הבסיס, הבעיה הגדולה היא התפקיד עצמו , אני כרגע עובד כללי וקבעו שהתפקיד שלי יהיה פקיד...
אמורים היו לעשות לי ראיון וכו.. אבל כבר הציבו אותי ישר בתפקיד פקיד,אך הבעיה הגדולה היא שקשה לי נורא במשרד,במקום סגור, בטח עכשיו מלא יגידו שזה חלום להיות במגזן וכו.. אבל לא ,בשבילי זה נורא.

הפסיכיאטר קבע לי "הפרעה פוסט טראומתית כרונית שנגרמה עקב טראומות מהילדות", בחלק מהשיחות שלי איתו הוא אמר לי שאני אמור להזיז את עצמי כמה שיותר במהלך היום כי אם זה לא יקרה אני משום סיבה אתחיל לחשוב על דברים נוראיים שיכניסו אותי לפאניקה וכן אני יודע את זה גם בעצמי,כל הבקשה שלי הייתה שאני רוצה לעשות שבוע שבוע בתור טבח בבסיס קרוב לביתי,הפסיכיאטר גם הבין אותי והסכים איתי בקשר לזה,ואפילו רשם את זה(זה היה פסיכיאטר של אוגדה הקודמת).

אך אני עכשיו עובד בתור פקיד ואני חוזר כל יום באחר צהריים(בסביבות 4-5 לפעמים אפילו קצת יותר מוקדם) הביתה ואין לי מה לעשות,גם קשה לי בבית עצמו,אני לא רוצה להיות כל יום בבית,ואם זה כבר כל יום אז לפחות לעבוד משמרת של 12 שעות כי רק ככה אני מרגיש טוב אחרי זה ,כבר אני חודש מנסה לחפש עבודה ואני לא מוצא.... כי הם לא צריכים חיילים שמגיעים בסביבות 4...

לא רציתי יומיות עקב הסיבות הללו, אני לא מחפש חפשנות בצבא, אני חייב להזיז את עצמי...
ניסיתי לדבר עם המפקדים שמה... והם אמרו לי שבזכותם אני נמצא פה ולא בחור נידח איפשהו, ושלא כדאי לדבר עם השלישה ולפתור את זה ביניהם, , לא שאני לא הולך לעשות את זה...

אבל עד כמה באמת השלישה יכולה לעזור לי בזה?היא תתיחס אלי בכלל? היא תוכל לשבץ אותי בוא נניח למטבח , אם אני אבקש, כבר עבדתי במטבחים אם זה בצבא או אם זה באזרחות אני יודע שזאת עבודה קשה, אבל זה מה שעושה לי טוב, שגורם לי פחות לחשוב על דברים.... וכן לא אכפת לי לסגור שבתות...
אני גם ככה עובד כללי ואני פסול קורסים, אבל שמו אותי במקצוע של פקיד, ובאמת קשה לי בעבודות משרדיות, מה גם שבאמת אין לי שמה שום דבר, אני יושב במשרד ובוהה או שאני רושם דברים ,שבכלל גורמים להתבלבל ,ויש לי מין סלט בראש ... למרות שאני כן עושה את העבודה כמו שצריך ואני גם לא מראה למפקדים שום מצוקה...
טוב קיצר, סליחה על החפירה...
אני מקווה שהבנתם מה שאלתי...

אם זה אפשרי איכשהו לדבר עם השלישה או עם קצינת כ"א ולעבור לתפקיד אחר, כמו שק"ם, טבח, ספר אנא אערף ,איכשהו שאני גם יוכל שיהיה לי שבוע חופש..
אני לא רוצה עוד פעם ללכת לקב"ן ולחפור עוד פעם, ועוד פעם לדבר על כל החרא שקרה בעבר כדי שיבין אותי, גם אם הקב"ן יבין אותי הוא יוכל לעזור לי בשיבות לתפקיד אחר ? כי תכלס אין לי שום תפקיד... אם בזה שהוא ידבר עם השלישה או משהו?
ד"א
הבסיס הוא בסיס פתוח... אבל למרות זאת גם הטבחים שעושים 5-9 יומיות נשארים משמרות לילה או סוגרים שבתות הרבה פעמים.... ואני מוכן אפילו לסגור שבת כל שבועיים ולעשות במקום כולם שתי משמרות לילה כל שבוע ,רק שיתנו לי לעבור למטבח... אומרים שיש שמה טבחים , אבל התקן עדיין לא מלא.

טוב חבר'ה באמת סליחה על החפירה, אבל אני סתם רוצה איזה חוות דעת.. עצה משהו...
יום טוב...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:19

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר