לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-09-2012, 09:51
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile

וואו, מרגש, חשוב וכל כך מעביר את התחושות שלך - הגעגועים, הדאגה ובד בבד ההבנה של כמה המשלחות האלה חשובות. חשובות לנו כעם ישראל בארץ ישראל, וחשובות לנערים והנערות האלה, בתהליך לא פשוט של התבגרות תוך קבלת מושג על מי הם, מאיפה באו, מה השורשים שלהם ולאיזה עם הם שייכם, וגם, הערכים והמהות המצופים מהם כאנשים ונשים בוגרים יותר.
אני את ההתנסות הזו, של המסע לפולין, לא עברתי. לא ביקרתי באף מחנה השמדה. הייתי במקום זה בטיול שורשים עם הסבים שלי, שכלל ביקור בגטו בו סבא שלי חי במהלך חודשים רבים מחייו. בהמשך הצטרפתי למשלחת שכללה ביקור בבוכנוולד ובמקום שהיה מחנה עבודה לנשים מסופח לדכאו. הסבים שלי מדברים ומספרים לא מעט, ובכל זאת, אני מניחה שאחרי מותם ארגיש נוח יותר לנסוע לפולין במסגרת כלשהי (אולי הורה מלווה לילדי?). הם עצמם מסוגלים ואף נסעו פעמים רבות לגרמניה ואוסטריה, אבל לפולין הם לא היו מוכנים להגיע. אני חושבת שביקור במקום הפיזי בו נרצחו הוריהם ורבים כל כך ממשפחתם המורחבת, לא היה יכול לעבוד על הפרק. מצד שני - זה באמת משהו שאי אפשר לתפוס ולהבין (וטוב שכך).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר