לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2012, 16:23
  shmuelsht shmuelsht אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.12

ציטוט:
במקור נכתב על ידי little.danielle
שלום. אני חדשה.
אני כותבת פה כי כבר אין לי עם מי לדבר, איבדתי את הבנאדם שהכי חשוב לי בעולם הזה.

זה יהיה קצת ארוך, בבקשה תעזרו לי.

לפני כשנתיים קיבלתי לעבודה בחורה חדשה, עינת.
תוך מעט מאוד זמן התחברנו לרמת אחיות. היינו עושות הכל ביחד, מלאכול עד לישון ולהעביר את כל שעות היום יחד.

באותו זמן היתה לה בת זוג, שקינאה בגללי, בסופו של דבר היא זרקה את עינת בגללי.
אחרי חודש בערך היא רצתה לחזור לעינת אבל ביקשה שאני כבר לא אהיה חלק מהחיים שלה.
עינת כתבה לי מכתב שהיא רוצה לנסות לסדר את הדברים עם בת הזוג שלה ומנגד במידה ולא יסתדר להן היא תחזור להיות חברה שלי.
כמובן שזה פגע בי נורא. אבל אחרי שבוע עינת הבינה מה היא עשתה וביקשה סליחה.
מרוב שאהבתי אותה סלחתי לה וחזרנו להיות חברות הכי טובות...

אחרי זמן מה הקשר שלנו עלה רמה... הפכנו להיות מחוברות באזיקים... כל היום מהבוקר עד הערב אחת בתוך התחת של השניה!
ואהבנו את זה! מאוד אפילו...
הגענו למצב שלפני שעושים משהו, תמיד מתייעצים עם השניה.
זה היה בעיניי הקשר הכי מדהים ומיוחד שיכול להיות. כולם קינאו בקשר הזה! כולם! פשוט קשר של תאומים סיאמיים.

לאחר זמן מה היא אמרה לי שהיא חושבת שהיא מאוהבת בי.
אמרתי לה שאני חושבת שהיא מבולבלת כי אנחנו כל היום ביחד. שזה לא מטריד אותי אבל שלא יכול להיות עם זה כלום כי אני אוהבת גברים...
שאני אהיה לצידה כמה שהיא תצטרך ושזה לא מה שיגרום לי להתרחק.
היא אהבה אותי יותר על זה.

בהמשך עברתי עבודה, והיתה לי עובדת.
העובדת הזו היתה לבד בעיר, והכרתי לה את עינת..
הן התחיל לעשות דברים ביחד וזה שיגע אותי... אבל אמרתי לה שאני שמחה בשבילה שיש לה עוד חברה.
בהמשך העובדת שלי אמרה לעינת שהיא נמשכת אליה.
עינת סיפרה לי שהיא מבולבלת ושלא היתה לה מערכת יחסים המון זמן.
אמרתי לה שאם היא תיהיה איתה, אני אצטרך להתרחק כי לא יכול להיות מצב שבו אני המנהלת של בת הזוג של החברה הכי טובה שלי.
היא בחרה בה.
דפקה לי את השכל, פגעה בי בכל רמה אפשרית. בכיתי במשך ימים ולילות.
אחרי שבוע היא הבינה שוב מה היא עשתה, נפרדה מהעובדת שלי וניסתה לחזור לדבר איתי ולהשלים איתי.
סלחתי לה שוב.

באותם ימים ישנתי אצלה לא מעט כי היינו יוצאות המון...
היא היתה מנשקת אותי ומחבקת אותי מתוך שינה.
היא סיפרה לי על זה אחר כך, היא אמרה שזרמתי איתה מתוך שינה...
אמרתי לה שאם אני לא מרגישה, אין לי בעיה עם זה כי אני מעדיפה שיהיה לה טוב.
אחרי כמה פעמים שזה קרה, היא אמרה שהיא מפסיקה כי נראה לה שהיא תיפגע מזה.. שהיא מרגישה שהיא מנצלת אותי.
אח"כ חלמתי על קטעים מהרגעים האלה...

אחרי חודש וחצי התחילו לה רגשות מחדש לעובדת שלי שהספיקה להתפטר ולבקש שיפטרו אותי כי בגללי זרקו אותה.
אמרתי לה שאני לא מקבלת את זה שהיא תיהיה איתה כי היא פגעה בי מאוד וגם כי השתמשה באלימות פיזית ומילולית עם עינת.
בנוסף, היא איימה על שתינו. עינת הלכה על זה בכל מקרה, לא דיברנו קרוב לחודש. היא חזרה אליה מאחורי הגב שלי...

אחרי החודש שלא דיברנו, הבנתי שאני כנראה מאוהבת בה.
ביקשתי ממנה לדבר איתה כדי להיפרד ממנה כמו שצריך, בסוף יצא שאמרתי לה מה אני מרגישה.
היא נפרדה באותו יום מהעובדה שלי לשעבר, דבר ששוב גרם לה להרים ידיים ולקלל ולאיים.

היינו ביחד כמעט חודשיים, הכי טובים ואהובים שהיו לי בחיים. היא הציעה לי להתחתן איתה, אמרה שהיא הולכת לקנות לי טבעת.
אמרה שבחיים לא אהבה ככה, שהיא לא צריכה אף אחד מלבדי בעולם. הרגשתי אותו דבר...
לאחר זמן קצר הבנתי שאני לא אוכל לחיות את החיים שלי עם בחורה, כי אני לא לסבית... פשוט מאוהבת בה.
הבנתי שלא מגיעה לה בחורה כמוני שמתחבאת מאנשים, שמסתתרת... שמגיע לה לחיות שלמה עם מי שהיא ועם מי שהיא חולקת את חייה איתה.
התחלתי להתרחק ממנה רק ברמה הזוגית... אבל בתור חברה עדיין הייתי איתה כל הזמן. אמרתי לה שמעל הכל- היא התיאומה שלי ותמיד אוהב אותה בלי קשר
למה שיקרה בינינו.
זה דפק אותה לגמריי, הלכתי למות ממה שגרמתי לה אבל הרגשתי שזה לטובתה!! חשבתי עליה לפני שחשבתי עליי...

היינו אמורות לטוס לפני חודש לחול, במקום זה טסתי עם אחי הגדול להונגריה.
לפני הטיסה היא בכתה לי במשך שבוע, על זה שהיינו אמורות לטוס ביחד, על זה שהיא תתגעגע ולא יודעת איך להיות בלעדיי...
הרגשתי אותו דבר אבל ביקשתי ממנה להירגע כדי שתקבל פרופורציות נכונות לעניין...
בשבועיים שהייתי בחול היא התרחקה מאוד, הרגשתי שהיא כבר לא אותה אחת...
היא התחילה לצאת עם חברות אחרות, כל יום לבר אחר, מסיבות, שתיה, אלכוהול ברמות, סיגריות....
ביום שחזרתי במקום לראות אותי היא הלכה עם חברות לים.
זה פגע בי עד עמקי נשמתי.

אני לא יודעת מה לעשות עם כל הרגש הזה...
ישבנו לשיחה והיא אמרה שנמאס לה שהיא מפחדת לפגוע בי, שנמאס לה להתייעץ על כל דבר, שהקשר אובססיבי בשבילה שהיא רוצה להיות בקשרים עם אנשים אחרים.
שהיא תמיד תאהב אותי אבל שהיא כבר לא מאוהבת בי ולא רוצה אותי בתור בת זוג.
אמרתי לה שכבר לא אכפת לי מכל מה שמסביב ולא אכפת לי שהמשפחה שלי תדע ולא תקבל אותי על זה, כל מה שאכפת לי זה ממנה...
היא אמרה שאין סיכוי ושאין עוד רגש.
באותו ערב ראינו סרט ונרדמתי אצלה. כשהתעוררתי באמצע הלילה היא חיבקה אותי חזק וליטפה אותי..
כשקמנו בבוקר היא הודיעה שהיא מאחרת לעבודה באיזה שעה, נשארנו מחובקות קרוב לשעה וחצי ונישקתי אותה בפנים... היא התקרבה עוד ועוד ורק חיבקה אותי.
באותו יום היא שלחה הודעה שזה לא יכול לקרות שוב, וכתבתי לה שהיא חיבקה אותי ולא להפך... היא אמרה שהיא מצטערת על זה.
היא גם אמרה שלא מפריע לה להיות חברה שלי אבל שזה בתנאים שלה ושהיא תדבר איתי רק כשבא לה ולא כל הזמן.
החלטתי לסיים את זה במחשבה שאולי היא תבקש שנחזור להיות ביחד.
בהמשך הבנתי שהיא מעדיפה אחרים על פניי...

כואב לי, לא יודעת מה לעשות עם עצמי ולאן אני הולכת.
כל פעם שאני מחייגת מספר בטלפון, הידיים אוטומטית כותבות לי את הספרות של הפלאפון שלה.
כל הודעה שאני מקבלת, אני מתפללת שזה ממנה. כל שיחת טלפון... מתפללת שזה ממנה.
אני שבר כלי.
כל הזמן שואלת את עצמי איך יכול להיות שזה עבר לה כ"כ מהר, איך משנתיים של תלותיות גמורה אחת בשניה, היא עברה הלאה.
זה שובר אותי מבפנים.
אני כל הזמן אומרת לעצמי שזה דווקא טוב, אני אחזור להיות בחורה שאוהבת גברים, אחזור להיות בחורה שהמשפחה בשבילה מעל הכל...
אבל רק המחשבה שאני לא אראה את הפרצוף שלה יותר, שאני לא אשמע את הקול שלה שהיא לא תדבר אליי... שאני לא אחבק אותה ואנשק אותה...
זה גורם לי לרצות לעזוב הכל ולהיעלם. פשוט למות.
חשבתי לקחת כדורים להרגעה כי אני לא מפסיקה לבכות...
מה עושים עם כ"כ הרבה רגש...?????

מה עושים כשמגיעים למסקנה הנכונה אבל זה כואב בכל הגוף..???
מה עושים כשמאבדים את האדם היחיד בכל העולם שיכולת לדבר איתו על הדברים שאי אפשר לדבר עם אף אחד אחר...???
אני משתגעת!

תודה לכל מי שקרא את כל המגילה ולכל מי שיגיב!

סורי. איני מסוגל לקרוא הכל אבל אני מוכן לדבר איתך. לשוחח. רוצה????
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:04

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר