לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה
לינקים שימושיים עידכון 23/5/2012 האביב כבר כאן, הקיץ עוד מעט מגיע, ואיתו ימים שטופי שמש - הגיע הזמן לעשות בעצמכם!
חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > עשה זאת בעצמך
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-10-2012, 20:49
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
שרוול 3 תאים למקלחת

יש לי מקלחון זעיר, משהו כמו מטר על מטר. אין איך ואיפה להכניס ארון מקלחת, או שידה. אלא אם כן אני בונה ע"פ מידות או מחברת מדפים. מכיוון שאני בחורה עם ידע וכישורים מוגבלים למדי בנגרות, פניתי לכיוון אחר ותפרתי לעצמי שרוולון בעל 3 תאים. אין לי ידע מוקדם בתפירה, אף פעם לא למדתי. קלטתי קצת טכניקה מסבתא ומניסוי וטעייה.

הפרוייקט ארך 3 ימים והיה מספק מאוד! למדתי בזכות אמא 3 תפרים חדשים. מה שמשעשע הוא שאמא שלי לא תופרת. היא לימדה ממה שהיא זכרה משיעורי מלאכה שהיו לה בתיכון. למזלי יש לי קליטה יחסית מהירה לאיך עושים דברים כאלה, אז אחרי כמה נסיונות, מספר פרימות והתחלה קצת מסורבלת- קלטתי את העניין ואפילו די יפה.

מדובר במכנסיים ישנים של בת דודה שגזרתי מהם צד אחד. ניסיתי לתפור כמה שיותר ישר בשאיפה של למצות כמה שיותר אורך בד וכמה שפחות לפרום ולגזור תפירה קיימת.. אח"כ גזרתי לרוחב שני פתחים וסגרתי שלושה (ליצירת התאים כמובן). את הקולב (שצבעתי באותו ספריי אשר שימש לצביעת הפח) חיברתי באמצעות אקדח דבק לפיסת בד נוספת ואז תפרתי אותה לשרוול. ככה הבטחתי שהשרוול לא יתקפל כשאכניס לתוכו בקבוקים ותכשירים, ובאמצעות הקולב אני יכולה לתלות את השרוול על המתלה היפה שקניתי מבעוד מועד.

לקישוט תפרתי סרט וכפתור (מקורי מהמכנסיים). אני מקווה שהוא משתלב טוב. התלבטתי לגביו.

תמונות נוספות מהמקלחת בדירה החדשה יועלו לקראת סוף השבוע או בשבוע הבא, בתוספת פרוייקטים נוספים שעשיתי שם

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 14-10-2012 בשעה 20:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:17

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר