לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2012, 13:06
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05

דבר ראשון - אחלה ביקורת.

אני אישית דיי מאוכזב מהמשחק כי ציפיתי לremake, והרי כאן לא מדובר ב remake אלא משחק דומה. אם הוא לא היה קורא לעצמו Xcom: Enemy Unkown לא הייתי מתלונן.

אני לא אומר שהוא לא משחק מהנה. הוא כן, אבל הוא מזכיר לי יותר משחק iPad ממשחק turn based tactics של PC.
אני לא סיימתי את המשחק עדיין (עשיתי raid על בסיס בפעם הראשונה), אבל אני מרגיש שאני משחק במשחק שמיועד לילדים או ל casual gamers. התלונה הגדולה ביותר שלי היא ההחלפה של action points בשיטה של שתי פעולות בתור - אחת לתזוזה ואחת לירי.
גם ההגבלה של הציוד לכל חייל (רק רימון אחר?! wtf?!) המשחק בעצם מגביל אותך לסגנון משחק אחד בלבד והוא מרגיש מאד לינארי.

דווקא האויבים מרגישים נאמנים למקור - וזה דבר טוב. זאת היתה הבעיה הגדולה ביותר ב Xcom-Apoc שלדעתי היה משחק מעולה, ואפילו טוב יותר מהמקור.
הדיבוב הוא hit & miss (במיוחד הד"ר הגרמניה), והסרטונים שחוזרים על עצמם מיותרים לגמריי.

מאכזב שאין ufopedia כמו במשחקים הקודמים, ולא מרגישים בהבדל אמיתי בין כלי הנשק. מה ההבדל בין heavy machine gun ל assult rifle? רק הרעש שהם עושים. חייל Heavy יכול להחזיק רק את זה וחייל support יכול להחזיק רק assult וכו'. אז מה הטעם?

אני מניח שמי שלא שיחק במקורי יהנה מאד.
מי שציפה לremake אמיתי יצטרך לחכות ל xenonauts.

נערך לאחרונה ע"י NimDod בתאריך 18-10-2012 בשעה 13:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:10

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר